Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ, hogy valakinek...

Mitől függ, hogy valakinek "jó" a szövege?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy online csapapjátèkot. Egy 3 fős fiútársaság bevett a csapatba 4.nek egyedüli lánykènt. Ők több emberrel játszanak, de ha èpp felmegyek a játèkra, akkor szivesen becsatlakoznak... Vagyis èn... (bár mèg bèna vagyok benne, de nem gond) Mind a 3 srác tökk vicces, de az egyikükneknek különösen jó a humorèrzèke. Ès vannak benne règi szóviccek, amiket átalakít az adott szituációra, meg van amikor magától jön egy jó poèn.A gond az, hogy èn nem vagyok az a kifejezett vicces ember. Ezt meg lehet valahogy tanulni? Mennyire lehet problèma, ha èn az a komolyabb ember vagyok? (Mármint nevet a jó poènokon, de nem tud viccesen válaszolni)
2023. febr. 14. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, ne erőltesd, Te ilyen vagy, a lányok inkább ilyenek.

Az a férfiak játéka, ez az egymást túllicitálva ökörködés, még trotty korban is.

Én is megfigyeltem paliként magamon, bizonyos állapotok után semmi más nem jár az agyamban, csak a marhaság, mindenből poén gyártása.

Nem mindig jó ez, (jópár elég kínos temetés után...)

2023. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alapja az intelligencia és főleg a kreativitás. Mármint nem azt mondom, hogy aki nem vicces az hülye, erről szó sincs, de kimutatták, hogy akiknek jó a humoruk, azoknak általában magasabb az intelligenciájuk.


Az meg, hogy pl ismert szóvicceket az adott szituációra vonatkoztat, az fejlett beszédközpontra, kreativitásra és jó asszociációs képességre vall. Ezek fejleszthetőek pl keresztrejtvénnyel, asszociációs játékokkal, krativitást fejlesztő gyakorlatokkal, sok olvasással.


Deeee maga a hajlam, hogy göykérkedjünk, ez valahogy tényleg a pasikra jellemző. Ugyanolyan adottságokkal rendelkező nők valamiért sokkal kevésbé szoktak poénokat szórni, mint férfiak.

Ennek egyébként a társkeresésben is lehet gyökere, hisz a jó humor gyakran nagyot dob a társkeresési eredményeken és mivel ugye a természetben a legtöbb fajnál a hímnek kell villatnania a képességeit, hogy elnyerje a nőstény kegyét, így én ezt tudom elképzelni, hogy ezért alakult így, hogy a férfiak hajlamosabbak vicelődni. Hisz - mint feljebb írtam - ez a magasabb intellektus bemutatása is, ami ugye vonzó tulajdonság.

2023. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom elkottyintotta hogy ő gazdag, ezért találod máris vonzóbbnak.
2023. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nah, megjött a helyi incel...
2023. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mások a pasik.

Én épitkezesen elhallgatom pl amennyit rohognek poenkodnak a ffiak, míg pl egy varrodában csak a sakálkodás megy nők közt

Más a 2 nem agya.

2023. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként vagyok olyan, mint a srác akiről írtál:

mindenre van egy poénom, illetve magam is tudok csattanókat gyártani.


Rengeteget olvasok, szeretem a kirakós, logikai játékokat is. Gondolom ezek kombinációja segíti elő, hogy "minden labdát le tudjak ütni".


A férfi kollégáim többsége viszont nem szereti. "A nők túl sokat beszélnek" - említik, mivel mindig enyém az utolsó szó.

Néhányan azonban értékelik ezeket a vicceket, ők szoktak is nevetni rajtuk. :)

2023. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

3#

Egyszer szóbakerült múlthèten, nem teljesen, a lènyeg az, hogy a barátja azt mondta, hogy mert te gazdag vagy. Ès erre a mondatodra az ő szavaival válaszolnèk"Az èn keresetem teljesen átlagos, nem túl nagy, nem túl kicsi. A problèma itt az, hogy te csóró vagy.... Ezèrt tűnök gazdagnak... "

2023. febr. 14. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez viszont nem vicces hanem bunkó beszólás volt tőle.
2023. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8, talán az, hogy "mer te gazdag vagy" nem bunkó?

Mások anyagi helyzetét firtatni bunkóság. Ha meg átlépik ezt a határt és beledumálnak, akkor hadd jelezzük már, hogy "öcsi, van egy határ, átlépted, ne számíts jóra".

2023. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8#nem mondtam, hogy egy vicces mondatot fogok írni....
2023. febr. 14. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!