Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt páran,...

Miért gondolják azt páran, hogy nem homofóbok miközben azt mondják, hogy rosszul vannak ha meglátnak egy meleg párt?

Figyelt kérdés
Ez a klinikai definiciója a homofóbiának.
2023. febr. 14. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Klinikai???
2023. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Én se szeretném, ha előttem smárolna két faszi, de felőlem otthon azt csinálnak, amit akarnak. Nagyjából ez a helyzet a többséggel szerintem.
2023. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én aszex vagyok, senkit nem szeretnék ah elöttem smárolnának, de miért kell ezt mindig a melegeknél kiemelni? Tudtommal ők azok, akik még annyira sem smárolnak más előtt, pont ezért.
2023. febr. 14. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, hogy jön ide klinika?
2023. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
31%

"klinikai definició" szókapcsolat nem létezik

definició szó helyesen leírva definíció

ami beteges gusztustalan és attól valaki undorodik az nem fóbia

tehát a homofób egy nem létező jelenség

2023. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem beteges, de gondolod annak, a mai orvostudomány szerint nem az. Tehát te is homofób vagy, hogy egy egészséges dologtól undorodsz. AKkor is ha nem szereted magad annak hívni. Te is egy olyan ember vagy akiről szól a kérdés. De akkor kvázi meg is értettem. A saját világlátásodban egészséges egészséges emberektől undorodni, ezért nem gondolod magad homófobnak ha jól értem... Hm. Lényegében ez is egy világlátás, elfogadom.
2023. febr. 14. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki attól undorodik, amitől akar, az undor nem betegség és nem is bűncselekmény. Fogadd el, hogy az egészséges többség nem olyan, mint te (aki aszexuális, és neki minden mindegy). Az, hogy mi "egészséges", meg mit "beteges", az meg sajnos mára nem tudományos, sokkal inkább politikai kategória lett.
2023. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Nem fogadod el saját magad sem a létezésed valóságában , te nem vagy egészséges előbb ezt fogadd el .Amit képviselsz az undorító ,beteges.Olyan ez mint amikor valakinek büdös a szája saját magán nem érzi és nem érti meg más mért undorodik tőle.
2023. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

"Fogadd el,"


Mister Tolerancia nem képes ilyenre.



"egészséges dologtól"


Nem is tudtam, hogy seggekben túrkálni egészséges 😁

2023. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Lehet akkor jöttek rá, hogy más az elmélet, mint a gyakorlat.
2023. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!