Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arab országban hogyan viselked...

Arab országban hogyan viselkednek az ott élők egy női turistával?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Különösen, ha szőke vagy akkor szállnak nagyon rád, mert ez ott ritkaság. De akkor is, ha nagyon nyugatias a megjelenésed. Az öltözködés nagyon nem mindegy, és ezt némelyik országokban törvények is szabályozzák... Az, hogy ilyen-olyan meghívásokat és ajánlatokat kapsz, nagyjából mindennapos. Ha civilizált helyen jársz, akkor ennél több valószínűleg nem történik... De azért nem ajánlom, hogy egyedül utazz. Minimum legyen veled idegenvezető.
2023. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én marokkóban jártam eddig (nő vagyok) mindenki kedves volt, a férfiak feltűnően kerülték hogy hozzám érjenek, értsd tömegben az utcán érezhetően odébb húzzák a karjukat stb.
2023. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Törökországban naponta 5-10 házassági ajánlatot kaptam az utcán🤣Kék szemem van világos bőrrel, hajjal. Szerintem az arabok is imádják ezt a kombót.
2023. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.
2023. febr. 15. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Pár embertől hallottam, hogy elcserélnék-megvásárolnák a nőket pl.: egy tevéért.
2023. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

A törvényektől függ, de pl 3-4 éve volt belőle balhé, hogy egy holland turistát megerőszakoltak, aztán a nőt zárták börtönbe, mert az ottani törvények szerint házasságtörést! követett el - mert "mással szexelt a férfjén kívül".


Nem tudom, mennyi idő és ilyen-olyan konzuli, etc. beavatkozás kellett ahhoz, hogy egyáltalán kiadják Hollandiának - és örülhetett neki, amiért nem végezték ki rögtön :(

2023. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Azért ez a hallottam szint nagyon vicces
2023. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!