Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vannak ilyen emberek...

Miert vannak ilyen emberek ?miért viselkednek úgy ahogy?

Figyelt kérdés
A dühös vásárló visszamegy mert elrontották a rendelését ordítva fenyeget hogy hozzám ba**za az ételt vagy levágja a földre csúnyán beszél....miért kell így viselkedni nem értem.Már nem.egy videót láttam az interneten ilyen emberekről de volt is szerencsém egy kettőhöz.Mit lehet tenni ilyenkor? Mi a megfelelő reakcio egy ilyenre?

2022. dec. 13. 11:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Velem az történt hogy egy kissebbsegi megakart "verni" mert elrontottuk amit kért...ételt.

Illegalis önvédelmi fegyverekkel a taskajaban (lány) megfenyegetett se szia se pacsi nelkul ugy jott oda hogy kivelez minket meg hozzank vagja az etelt pedig ha egyszeruen szolt volna hogy nem ezt kérte akkor automatikusan elnezest kerunk es kap masikat

2022. dec. 13. 11:26
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert élnek ezek valaki nyugtasson mar meg hogy visszakapjak az elettő
2022. dec. 13. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert ilyen kultúrált az átlagember. Hemzsegnek az idióták.


Ugyanez az idióta fog jönni és neten panaszkodik, hogy jajj ezek az elárusítók/ügyfélszolgálatosok mennyire undokok és szörnyűek.


A kissebbségiek meg mindig ilyenek voltak, azokon nem kell meglepődni, de hogy mi hogy jutottunk ide...

2022. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is igazad van!!! Nagyon el lettek rontva egyesek a "jogaikkal".


Sajnos én nem kapok kártérítést, pedig bírósági periratba van foglalva, hogy 15 éves koromban súlyosan megrokkant az egészségem HÁRMAS GYILKOSSÁGI KÍSÉRLETTŐL(!) - még sem kaphatok kártérítést, még most sem.


Pedig 1989. nem mostanában volt. Aki élni akar, az jobban teszi, ha keres egy másik országot. Ezt tudnám tanácsolni...

2022. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem tudom miért vannak ilyen emberek, de azért az tény hogy sokszor a vendéglátósok se tesznek meg mindent a vendégért. Pl egy ismerősöm volt a kfcben, kért egy hamburgert, amit hidegen kapott meg és mondta h kér egy másikat, erre a nő beakarta tenni a mikróba.. Persze hogy ezen fel kapta a vizet, aztán nagy nehezen visszakapta a pénzét.. Mikor én a kfcben dolgoztam, órákig kellett propaganda videókat néznem, hogy a vendég az első stb stb. Meg hogy hiba esetén kárpótlás jár neki.. Szóval erről ennyit
2022. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez emberek java frusztrált és nem tudja kezelni, ha valami épp nem úgy van ahogy ő azt elgondolta vagy bármi probléma adódik. Valószínűleg az élet más területén is ilyenek.
2022. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szokványos beteges önbizalomhiányban és kisebbrendüségi érzésben lévő kissebbségi, amít folyamatos kényszeres aggresszióval probál kompenzálni. Ez olyan sulyos állapot, amire nem igen van megoldás, azon kivűl hogy hatosággal eltávolítatni. Életük minden percében azt lesik, keresik, hogy mikor hol bizonyíthatnának, vehetnének elégtételt az öket ért megalázás, semmibevétel miatt.
2022. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert Mo.-n sokaknak nagy az arca...
2022. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megertem ha valaki merges mert elrontják a rendelését... de az az alpári fenyegető stílus amit megengedett velem szemben felháborító. A rendőrséget nem mertem kihívni mert félek az ilyenektől ...esetleg megvár munka után és bántani akarna....de már bánom visszamenőleg hogy nem voltam bátrabb.Ha normálisan visszajött volna hogy nem ezt kérte akkor alap hogy kicserelem vagy a penzt visszakapja egyébként nem lett elrontva a rendelése nem kért egy bizonyos zöldséget a salátába és egy minimális káposzta belement... kidobta a kukába az egészet.az ilyennek az kivanom haljon éhen aki ezért kidobja.Ha láttátok volt az a primitiv buta állat (kiscsaj) rosszabb talán bámelyik c kategoriasnal....
2022. dec. 14. 17:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2022. dec. 14. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!