Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó mostanában abban,...

Mi a jó mostanában abban, hogy sok ember árasztja magából a parfümfelhőt, ami sokszor kellemetlen, tolakodó.Néha már hányingere van az embernek a buszon tőle.A másik véglet a mosdatlan, izzadt ember.Az arany középút lehetetlen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
"mostanában"
2023. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Semmi.

Sőt, ami még bosszantóbb, hogy úg ynéznek azokra a férfiakra akik nem hasnzálnak kölnit, mintha igénytelen csövesek lennének... Pedig attól még, hogy nem fullasztasz meg másokat, még nem vag yigénytelen..

2023. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy olyan dolog ami teljesen szubjektív. Van aki számára egy parfüm kellemes és van akinek nem. Én is használok, de az enyém nem tolakodó és nem édes illat. Illetve az nem általános hogyha valaki magára borít egy üveggel.. legalábbis én nem tapasztalom pedig sokat vagyok emberek között.
2023. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Valahogy úgy érzem, te mellettem ülhettél a buszon az elmúlt héten, és az az alkalom ihlette a kérdést.
2023. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy visszasírnád a parfümfelhőt, ha megéreznéd mit fed el. A katonaságnál sziszegő szappannak neveztük az ilyen illatosító dolgokat.
2023. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

5, a sziszegő szappan az a dezodor.

A probléma ott vna, hogy egyesek bedezodorozzák magukat, mint egy ember, aztán be is kölnizik magukat. Ráadásul nem ám úgy ímmel-ámmal, hanem csapják magukra rendesen.

2023. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Oké: mi az arany középút szerinted?

Még mindig jobb egy parfüm, spray, dezodor illata, mint a hónaljkutyák vonítása, esetleg hányadékos f*s-szag...

2023. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez fokozatosan indul. Elöször csak megtanulja a saját környezetében, hogy ez egy fontos menő dolog, elvárás. Aztán többet használ, mert fokozni akarja a hatást, versenyezni akar másokkal. Később már annyira hozzászokik érzéketlen lesz rá, hogy már a soknál is többet önt magára, és eszébe sem jut, hogy másokat már a hányiger kerülget attól a vegyszerszagtól.


Aki meg fürdés helyett sok ezer forintos lötyöket önt fuj magára, az meg egy prímítiv barom.

2023. febr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vannak normális parfümök, amiknek az intenzitása és karaktere nem irritáló.Komolyan sajnálom azokat az embereket, akik ezzel kompenzálják az önbizalomhiányukat.
2023. febr. 16. 07:48
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Ősszel volt, hogy egy havernál összegyűltünk fiúk, viszonylag sokan, játszottunk, iszogattunk és úgy ovlt, hogy aztán megyünk a belvárosba, szórakozóhelyre.

A házigazda felment az emeletre átöltözni, hisz nyilván nem egy sima pólóban fog menni az éjszkaába. Vártunk lent a földszinten és egyszercsak egy illat ütötte meg az orrunkat.

A srác fenn az meleten bekölnizte magát és mi ezt a ház másik felében egy melettel lejjeb kiszagoltuk.

na, ez sok:D

2023. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!