Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor szoktatok fürdeni?

Mikor szoktatok fürdeni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 08:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

10) milyen halszag lehet körülötted. :D


De Internet előfizetésre van pénz, mi?

2023. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Van hogy havi 1x fürdök csak.

Zuhanyozni szoktam, reggel és este. Reggel mosok hajat.

2023. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 K.O. ***** válasza:
en reggel, vagy indulas elott, nem tudok ugy elindulni sehova hogy nem tusolok, max ha kozbejon valami es nincs ido ra, de akkor is "megfurdok" gyorsan nedves torlokendovel
2023. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Fürdeni sosem szoktam kád hiányában, csak zuhanyozni.


Amúgy személy szerint reggel szeretek lezuhanyozni. Egyszerűen kellemetlenül érzem magam, ha úgy indulok el, hogy nem fürödtem le.


Nyilván aktív program, keményebb nap, vagy nyári meleg esetén többször is zuhanyzok. Általában akkor, amikor hazaérek és már tisztán ülök le.

2023. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Zuhanyozni reggel szeretek, fürdeni este. Szóval attól függ, mihez van hangulatom, a lényeg, hogy minden 24 óra alatt legyen egy, szóval ha tegnap fürödtem este, és ma reggel nem volt kedvem zuhanyozni, akkor este már megyek fürdeni.

De olyan is van, hogy felkelek, nem zuhanyzok, hanem elmegyek olyan programra, ami előtt és/vagy után úgyis kell majd (pl. kondi, túrázás, uszoda), és akkor mondjuk leedzés után tusolok a teremben, és megvolt aznapra.

Semmi köze a lefekvésem időpontjához, a lényeg, hogy napi egy tisztálkodás legyen meg.

2023. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Az mi az?!
2023. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 gungasam ***** válasza:
Amíg dolgozni kellett járni(fémipari gyárban dolgoztam, forgácsolóként alakítottam a vasat) naponta zuhanyoztam, soha sem fürödtem csak strandon, uszodában. Mióta nem járok munkahelyre akkor fürdök ha megizzadok valamiért és már rámszáradt. Ha meg sem izzadok akkor hetente, lehetőleg Vasárnap este.
2023. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gungasam ***** válasza:
A vízzel való takarékosság napi realitás. Nem vicc. Senkinek nem szabadna szemrehányást tenni ezért. A munkahelyi zuhanyozást is úgy oldottuk meg a kollegáimmal, hogy amíg a víz alatt áll valaki addig más előre szappanozza magát de már vizesen és váltogattuk egymást a víz alatt, hogy pocsékba ne follyon. Ez akkor is így helyes ha egyébként a víz nem volna drága!
2023. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!