Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek ennyire életkép...

Hogy ne legyek ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és soha nem dolgoztam, de szeretnék elkezdeni, viszont félek. Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire életképtelen? Hogyan motiváljam magam?

2023. febr. 16. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj életrajzot, találd ki milyen munkát szeretnél, aztán jelentkezz sok helyre. Tudd mennyit ér a tudásod és mit vársz a munkától.
2023. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De félek. Hogyan küzdjem le? Egyébként is hova jelentkezhetnék sima érettségis infó szakkal?
2023. febr. 16. 17:17
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Mitől félsz?


Mivel töltötted az elmúlt 5 évet?

2023. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Terápia. Feldolgozni a traumáidat, sérelmeidet, amik ezt okozzák. Semmi más megoldás nincs.
2023. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Talán, hogy nem tudom elvégezni a munkát, ha igen, de hibázok, akkor lecsesznek, nem tudok beilleszkedni, stb.


Az elmúlt 5 évet szinte semmivel nem töltöttem. Amikor kellett ismerősöknek segíteni, segítettem. Itthon sok munka volt a házzal és udvarral, ezért itt is besegítettem, hogy legalább ennyivel hozzájáruljak a szüleim segítéséhez. Ezen kívül semmi. De ennek véget szeretnék vetni, nem akarok egy szar lenni örökre.

2023. febr. 16. 17:27
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

A közelben nincs szakember, laptopom nincs, hogy online tudjak terápiás üléseken ott lenni (kivéve ha nem jó a telefon is).

2023. febr. 16. 17:30
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Én gyári munkás voltam meg közmunkás érettségivel.
2023. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Szia, én is 24 éves vagyok és én is csak 3 hónapot dolgoztam életemben. Én is teljesen életképtelen vagyok, de szerintem erre nincs terápia, se gyógymód.
2023. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Amíg valaki panaszkodó, nem pedig problémafókuszú, valóban nincs rá megoldás.

De nekem rendben van ez is.

2023. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Vállalj akkkor otthoni munkát: szakdoga/szöveg begépelése, programozás, ha van nyelvismereted, akkor fordítás, stb.
2023. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!