Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy hogy állandóan...

Más is van úgy hogy állandóan siet valahova?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy bármit csinálok, mindig sietek valahova, de nem tudom hova. Mondjuk leginkább haza sietek mindig... de igazibol semmi dolgom itthon, csak szeretek itthon lenni:)
2023. febr. 17. 09:07
 1/7 Hans Pötterman ***** válasza:
95%
Az egész világ felgyorsult sajnos
2023. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Társadalmi beidegződés. Mindent rohanva, kapkodva kell csinálni, akkor vagy értékes. Aki nem sietve, gyorsan és persze pontosan, tökéletesen csinál valamit, bármi is az, az lusta és munkakerülő, abból nem lesz senki.
2023. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Általában nem sietek, nem is idegeskedek. Elég furcsa amúgy hogy min pörögnek ennyire az emberek.
2023. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Aki siet, az mindig elkésik.
2023. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem sietek. Nekem a példaképem Pató Pál úr.
2023. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen volt, ma máár nem.
2023. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan én vagyok. 😄 Mindig mindenhol kapkodok, sietek de hogy miért azt nem tudom. Csak szimplán szeretek gyorsan túl lenni mindenen. Nem bírom azt se ha valaki tököl valamin a környezetemben. Szeretnék változtatni rajta de hogy hogyan azt nem tudom. 😅
2023. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!