Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért irják...

Szerintetek miért irják egyesek facebookon hogy utolso időket éljük mindig mikor valami szörnyűség történik a világban?

Figyelt kérdés
Most például a földrengés miatt
2023. febr. 17. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert úgy érzik egyre rosszabb a világ.
2023. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Clickbait
2023. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Ami óta világ a világ egyesek folyamatosan nyomatják a világvége kultusz.

Ez is olyan mint a "régen minden jobb vót".

2023. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

“Bezzeg régen vòtmèg tisztelet

Bezzeg règen vòtmèg szakèrtelem” :)

2023. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert az agymosás és az ellentétek közötti még nagyobb éket verés a médiákból tökéletesen működik.
2023. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Mert ostobák.
2023. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként a kereszténység és annak különböző szektás leágazásai hirdetik az eljövendő világvégét, apokalipszis négy lovasa és mittomén, gondolom onnan jön.
2023. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak az van, hogy mindenki szereti hallatni a hangját, szereti fontosnak tűnni, ezért úgy érzi, hogy neki kell lenni annak a bizonyos jövendőmondónak.
2023. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Amitől én falra mászok az a beteg emberek, gyerekek "Isten segítsen meg, Ámen" típusú kommentjei.


Amikor arról szól a cikk, hogy a gyereknek amputálták mindkét lábát, de azt Isten majd visszaadja neki, vagy halálos betegsége van és Isten majd meggyógyítja.

2023. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Az egész kulturánk erről szól, mindig a világ végét várjuk. A természetünk meg arról szól, hogy azt érezzük, hogy régen még a szar is illatosabb volt.


Amikor olvastam Szabó Magda Régimódi történet című klasszikusát, akkor esett le ez először. A regényben az írónő gyakran emlegetett korabeli híreket, közvéleményt. Semmi, ismétlem: semmi különbséget nem éreztem: pusztul a világ egyre több a baj a világban, már semmi sem olyan, mint régen, stb.

2023. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!