Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az isten van vele?

Mi az isten van vele?

Figyelt kérdés

[link]

szerintem itt már véglegesen lejáratta magát...-.- borzasztó,hogy mennyi agymosott elmebeteg szereti ezt...egyszerűen nem tudtam sírni vagy nevetni miközben megnéztem..szerintetek mi lett az agyával? be kéne vinni a detoxikálóba



2015. szept. 5. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass utána ő ilyen eredetileg, maga nyilatkozta, hogy minden ami ezelőtt volt csak a disney csatorna erőszakolta rá, előírták neki, milyen legyen, és most csak magát adja
2015. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XDDDD tényleg?az igenXD hát..eléggé otthon érzi úgymond magát xd..de ezt nem lenne szabad...milyen példa ez a fiataloknak meg gyerekeknek?? adja magát otthon a hálószobában tükör előtt xd ilyesmit nem kéne leadni a TV-ben stb..hiába cenzúrázták...inkább egy gorillát engedtek volna szabadon..jobb lett volna de ez sztem lealázta az egész műsort.
2015. szept. 5. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
mindenhol kiteszi a melleit meg lotyóskodik tele van a net vele, nem kell vele foglalkozni...egy valamit várok a szex videóját, lassan már érik, hogy kiadjon egy jó kis home videót :D
2015. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XD már a szám klippje is valami hasonló..de igen szerintem eléggé érik már xd
2015. szept. 5. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
A producerek és menedzserek azt mondják, hogy ezt kell csinálni és akkor nincs mese. Ezek csak táncolnak, ahogy a nagy kutyák fütyülnek. Amíg erre van igény, addig ezt fogják erőltetni.
2015. szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Billy Ray biztos büszke.
2015. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah XD
2015. szept. 6. 10:53
 8/8 anonim válasza:
100%
Az apja tényleg büszke rá.
2015. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!