Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az idézetről?

Figyelt kérdés
(nem is tudom pontosan hogy egy kisebb vers vagy idézet nekem megtetszet egy facebook csopiba találtam) [link]

2023. febr. 18. 11:27
A kérdező szavazást indított:
nagyon jó
elmegy
rossz
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A mai világban nem lehet a bizonytalanra alapozni!
2023. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Szedett-vedett bullshit.

Először is helyesírási hibás, másrészt ha a fejed tetejére állsz úgy csinálod a dolgokat sem leszel gazdag, mert ahhoz előbb valaki MÁSnak avagy MÁSOKnak kell azt gondolnia rólad, hogy jó vagy, amiért a pénzt kapod.

Az élet meg ritkán oszt lapokat és akkor is inkább 2 rossz közül a kevésbé rosszat megtalálni és onnan kilábalni.

Aki ezt az idézetet komolyan gondolja az naív buta vagy már eleve gazdag.

2023. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha már ilyen ostoba szarságokat posztol valaki az internetre, legalább írná le őket helyesen.. ennek az észkombájnnak még ennyi se megy, így pláne hiteles tanács 🤣
2023. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát aki még a ban- ben-t is képes összekeverni a ba- be-vel, és nem használ vesszőket, az nehezen lesz sikeres, egy komolyabb nyelvezetű dokumentumot képtelen lenne röhejesnél jobb szinten megfogalmazni. Egyébként meg az alkalmazkodás, kommunikáció, és együttműködés bárminemű üzleti kapcsolat alappillérei, aki úgy megy be tárgyalni, hogy neki aztán mindegy mit gondol, mert ő ott a valaki, és az lesz amit ő akar, akkor jól pofára fog esni. Szerintem ezt egy kb 14 éves gyerek írhatta, akinek fogalma sincs a világról.
2023. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ostobaság. A saját bizonytalanságát próbálja kompenzálni kamu magabiztossággal. Arra ösztönzi az embert, hogy elégedjen meg a rossz helyzetével is.
2023. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ilyeneket azok mondanak, akik be akarnak szervezni valami piramisjátékba.
2023. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Prokopf ***** válasza:
34%

Nekem is tetszik, kérdező! Akkor most szerinted meg kellene ölni a királynőt, vagy sem?

Én sem kívánok dönteni. De azért köszi.

Hihetetlen, hogy az emberek néha milyen felületesen alkotnak véleményt...😉

2023. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Prokopf ***** válasza:
31%

#1

Bocsi! A válaszod akár 100%-os lehetett volna (pont a benne foglalt paradoxon miatt nem az).

2023. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem értek egyet ezzel az idézettel.
2023. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Prokopf ***** válasza:
0%

#9

Melyikkel is nem?

😆😂

2023. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!