Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az idézetről?

Figyelt kérdés
(nem is tudom pontosan hogy egy kisebb vers vagy idézet nekem megtetszet egy facebook csopiba találtam) [link]

2023. febr. 18. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10.

Azzal nem értek egyet, ami be van linkelve a kérdésben.

Nem egyértelmű? 😂

2023. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Prokopf ***** válasza:
31%

#11

IQrva jó...legalább hárman vagyunk?

Mi is az, ami számít?

2023. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus proli baromság, fogadjunk hogy annak aki ezt kitette ott virít a facebookon a végzettségnél az Élet iskolája 😂😂 szánalmas
2023. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

#12.

Az idézetben levő egyik állítással sem értek egyet.

Nem hiszek abban, hogy az élet "lapokat oszt", a többi ember véleményét pedig sajnos nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni.

Azt megint csak hülyeségnek tartom, hogy a sikeres élethez egyáltalán nem kell jól teljesíteni az iskolában, vagyis hogy nem kell tanulni és így valamilyen végzettséget szerezni.

Nekem más dolgok számítanak, mint az idézet írójának.

2023. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Prokopf ***** válasza:
47%

Gratula kérdező! (Szerintem ez össznépi buktára sikeredett...)


"Csak jól teljesítened az életben, az számít. Amit te gondolsz, nem. Az, amit más."

"Csak jól teljesítened az életben! Az számít, amit te gondolsz. Nem az, amit más!"

Stb.


Szerintetek miért van csupa nagybetűvel írva, írásjelek nélkül, mintha egyetlen mondat lenne?

Isten hozott a magas intellektusú pontozózsenik kicsinyke országában...!

2023. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Prokopf ***** válasza:
Amennyiben #11 = #14, akkor #12 = ketten (Veled együtt kérdező. Eddig. Bocs a spoilerért!)
2023. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!