Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a vonaton? Én...

Miért van ez a vonaton? Én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés

Belépek a fülkébe, fullasztó meleg. Le kell vennem a kabátom (sőt még a cipőmet is átcserélem papucsra), egy szál pólóban meg akarok fulladni.

Míg mások NAGYKABÁTBAN, BAKANCSBAN ülnek végig békésen egy 2 órás utat. Máshol ugyanez. Pl kocsiban utazási rosszullétem is van (lenne) már 20 perc után ha nagyon fűtenek (főleg ha valami gusztustalan autó illatosítóval megspékelnék a jó levegőt). Csak én nem bírom a meleget, ez a normális és rossz a hőérzetem, vagy ez egészséges hogy így érzek?



2023. febr. 20. 06:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyunk egyformák


Én is utálom ha túl van fűtve egy autó, vagy akár a lakás

Vannak akik meg 30 fokban is fáznak.

Ez van

2023. febr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

A többség szereti a meleget. Én szeretek hűvös időben aludni, más meg télen is 25 fokra felfűti a lakását.

Vonaton azért szeretem a meleget. Főleg, hogy előtte 6 percet tekerek az állomásig és jól esik, ha felmelegszem a vonaton.

Nem szoktam levetkőzni, mert tömegnyomor van. Meg nekem kényelmes kabátban ülni.

2023. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek más a hőérzete. Mondjuk te meg a másik véglet vagy azzal, hogy leveszed a cipődet egy kétórás úton - szerintem ezen is sokan kiakadnának. :)
2023. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Én meg soha nem hordok kabátot, még mínusz fokokban kint az utcán sem.

Imádom a hideget, a vastag ruhákat meg nem vagyok képes elviselni. Ez van, senkinek semmi köze hozzá.

2023. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4

És nem kapod rendszeresen meg hogy "NEM FÁZOL?!"

Én is hasonlóan vagyok (bár nem ilyen extrém módon, nagy hidegben fázom, de 10 fok fölött már az átlagnál vékonyabban öltözöm).

2 napja a benzinkútra pólóban mentem, megkérdezték hogy nem fázol? Mondom nem, nekem így nagyon jó. "És mit csinálsz nyáron? "

"Megdöglök". Sokszor nem tudom ezt kezelni és nem értem miért kell mentegetőznöm, hát hagy döntsem már el hogy hogy jó nekem xd

2023. febr. 20. 07:30
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

#5.

Szinte mindennap van, aki beszól, hogy nem fázok-e. Sokan viccelődni is szoktak ezen a tulajdonságomon, de már megszoktam.

Egyébként nekem a meleg sem okoz különösebb problémát, de hidegben sokkal jobban érzem magam.

Nem kell mások véleményével foglalkozni.

2023. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

* Egyébként most jutott csak eszembe, hogy még általános iskolás koromban az egyik volt osztálytársamért lazán bejött az apukája mindig térdnadrágban, még szakadó hóesésben is. :D

Ritka dolog, de azért ilyen is van.

2023. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rosszul összerakva. Sokszor túlfűtik a vonatot, autót, mert a legtöbb ember fázós, a kevés mozgása mellett. Én is az vagyok. Én inkább a hideget nem bírom, a meleget meg elviselem. De nekem rossz a vérkeringésem, mint nagyon sok embernek.
2023. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül... 24-25 fokban már majd megdöglök.

Fater meg pont az ellentétem. 24-25 fokban meg akar fagyni :D

2023. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan vagyok mint a 4-es.

Vastag kabátomat a télen 1x vettem fel, akkor is meg akartam pusztulni benne.

Egész télen egy vékonyabb kabátban jártam, a hétvégén pedig már a tavaszi bőrdzsekimet vettem fel. Ugyan ez cipőben is, csizmám nincs, egy boka csizmát hordtam télen, de már 2 hete sportcipőben járok, persze vastag talpú.

Nekem kell a vékony sál, mert a mellkasom, nyakam fázósabb mint a többi testrészem, ha nincs rajtam sál könnyen megfázok. De ennyi.

Múlt hónapban a munkahelyemen megkérdezték, hogy hol hagytam a kabátom 😁.

Vonattal is rendszeresen járok, papucsot ugyan nem veszek át, de kabátot mindig leveszem, ha túl meleg van a pulcsit is.

2023. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!