Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a fajta "szomszédolás",...

Babyboom567 kérdése:

Ez a fajta "szomszédolás", számodra elképzelhető?Vagy én vagyok rosszul összerakva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az előbb furcsa dolog történt,és azóta sem tudom, hogy mi lenne a normális reakció,remélem tudtok segíteni.


Kopogtak,fura volt,mert zárható a folyosó,az öreg néni szokott nekünk hozni pogácsát,gondoltam megint ő az.De egy kb 6 éves forma kisfiú volt, és határozottan indult befelé(nem engedtem),kérdezem ki vagy,és hogy kerülsz ide.Mondja, hogy az anyukája!! küldte játszani.Kérzdezem:De hát hol laktok,és mikor költöztetek ide?De akkor már gondoltam,hogy a folyosó a szélső lakásba laknak(vasárnap költözött valaki).Elterelgettem a lakásig,hogy hátha ott a szülője, de csak egy másik8-10 év körüli fiú volt,mondom neki, hogy visszahoztam a kisfiút, mert betegek vagyunk(ez igaz is) ,és nem szeretném,hogy elkapja.

A kérdéseim a következők:

-Teljesen hétköznapi dolog -e manapság,vadidegenekhez átküldeni a gyereket játszani?

-Nem vagyok ellene,hogy időnként KICSIT átjön a gyerek(sőt lenne pajtása a gyerekemnek), de csak előre megbeszélve, és nem minden nap órákra,nem csinálunk a más gyerekének a szórakoztatásából rendszert,nem akarok ingyen gyerekpesztra lenni.Ezt hogy lehet barátságosan kommunikálni?


2023. jan. 3. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Felnőtt ember vagy. Ha valami nem tetszik, miért kell mindig azon agyalni, hogy barátságos legyél azzal, aki le se szarja, hogy neked jó-e amit csinál?


A sztoriról meg annyit, hogy az új szomszéd nem százas.

2023. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális egyáltalán.A szülővel beszélj hogy beszéljetek meg előtte átmehet jöhet e a kisgyerek .

Ráértek e nem e zavar.

Sajnos a gyermek ezt nem érti sztem főleg ha a szülő ilyen

Nem minden nap pl iskola van ilyesmi beszélj vele jobb az elején tisztazni ne várj ee

2023. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez számomra is furcsa. Én nem küldeném a gyerekemet vadidegenekhez, még akkor sem, ha van ott is gyerek. Először illene megismerkedni a másik családdal.
2023. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy nem! Ez a pofátlanság netovábbja, még akkor is, ha ez a gyerek magánakciója. Nem ismered a szülőket, semmit nem tudsz róluk, én is visszavittem volna betegség nélkül is.
2023. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekek legalább ismerik egymást?
2023. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem ismerik egymást a gyerekek.

Örülök,hogy rajtam kivűl más is így gondolja, hogy ilyet nem csinálunk.Holnap majd átmegyek ,és beszélek az anyukával.

2023. jan. 3. 18:45
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, pofátlan banda lehet, inkább tartsd a távolságot tőlük. Ki tudja honnan jöttek, mi félék.
2023. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég para.
2023. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, számomra egyáltalán nem elképzelhető. Társasházban lakunk mi is, de eszemben nem lenne elengedni (hát még küldeni) idegenhez. Úgy látszik, az anyukának csak az a fontos, hogy más pesztrálja a gyerekét. Bezzeg az ajtóhoz már nem jött oda. Pofátlanság teteje, na meg a felelőtlenségé is.
2023. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nem is láttad a szülőket, az is felmerült bennem, hogy a gyerekek felügyelet nélkül voltak otthon, a gyerek meg kitalálta csak, hogy az anyja küldte át.
2023. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!