Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb 1 éve van összerakva a...

Kb 1 éve van összerakva a pc-m és agyalok,hogy kellene egy nagyobb takarítás,eddig csak kompresszorral kifújkáltam,nagyjából áttörölgettem amit tudtam,mert a gépháznak az adottságaiból kifolyólag nem lehet jól hozzáférni,hogy csináljam? többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám,hogy nehéz hozzáférni a ventilátorokhoz és ha azokat szeretném letakarítani normálisan akkor valamennyire szét kéne szedni a pc-t és én nem értek ehhez a részéhez,egy kedves barátom rakta nekem össze,ő benne jobban bízok de most egy takarítással nem szeretném zaklatni. Egyébként nem tűnik koszosnak a videokártya és a proci sem de nem látok beléjük lehet már poros nem tudom... hogy érdemes ezt?

2023. febr. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor takarítsd, ha melegszik szerintem. Ez a takarítás elég addig.

HW Monitorral nézheted pl. Több évig elég a paszta, a lapáton pedig enyhe porréteg mindig lesz. Amikor porcicás, az a gáz.

2023. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondanám,hogy melegedne... nyilván ha valami kicsit gépigényes játékkal játszok akkor felmegy a videokártya kb olyan 70-75-ig,a proci 50-55-ig max,de ha csak játszogatok a kis mmorpg játékaimmal akkor videokártya 50 fok 8 kliens mellett,a proci 40-45 fok max. Inkább ahogy te is írtad az alap porréteg zavar kicsit,azt letudtam törölgetni szép lassacskán csak azt gondoltam akkor belül is hasonló lehet de akkor valszeg nem
2023. febr. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!