Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyeteken előfordul,...

Munkahelyeteken előfordul, hogy rosszul bánnak veletek?

Figyelt kérdés
Mit tesztek?
2023. febr. 20. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem minden, ami nincs lebetonozva-felcímkézve, azt kisajátítják többen. Ez nekem nem tetszik: szóltam is érte nekik is, az illetékeseknek is, de lényegében ott mindent lehet... Ezért páran már fricskázva beszólnak időnként, "emlékeztetve" az aktuálisan legutóbbi kisajátításról.
2023. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Váltok. Egy percet se maradok olyan helyen, ahol nem érzem jól magam.
2023. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fordul elő, ezért vagyok itt 5 éve. Az előző munkahelyemen előordult, le is léptem elég hamar.
2023. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy-két magáról megfeledkezett ember...

Sok apróságon túl tudom magam tenni, - azzal nyugtatom magam az esetek túlnyomó hányadában, hogy a tudatlanságuk miatt viselkednek úgy sokszor emberek, ahogyan, (fogalmuk sincs arról, hogy mi teljesíthető és mi nem a területen, amelyről osztják magukból kikelve néha az eszet)! :)

Az viszont komolyan megérintett, amikor egy olyan ember feledkezett meg ilyen szinten magáról többször is, akivel együtt húztuk az igát vagy 15 éven keresztül és úgy viselkedett, mint aki nem tudja, hogy mi, miért (nem) történik. Ő a tanulmányainak köszönhetően tovább lépett, magasabb beosztásba került, - ami nem is vitatok el tőle, mert tett valamit azért, hogy ezt megtehesse, - de ez nem jogalap arra, hogy valaki elfelejtse, honnan indult, kikkel, hogyan dolgozott együtt, és kiktől tanult meg számolatlan olyan ismeretet, amelyhez addig olyan sötét volt, mint a középkor. Azt gondolta az illető, hogy a magasabb beosztás jogosítvány a sikoltozásra is, - pedig nem az!

2023. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!