Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek is előfordult,hogy...

Veletek is előfordult,hogy nosztalgiával gondoltatok vissza a régi munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Most sokkal jobb munkám van,ez elit munka ahhoz képest amit végeztem.Itt az egyedüli gondom a lazaság meg az hogy tökkelütött kollégám van...A munkát szeretem és ezt szívesen végzem is.Mégis valami miatt eszembe jut a volt munkahelyem, nosztalgiával gondolok vissza rá annak ellenére, hogy nem mennék oda vissza.
2020. aug. 27. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennel így vagyok. Volt egy nagyon rossz melóm, ahova utáltam bejárni, de visszagondolva volt amit élveztem benne, unalmas volt, sok volt a hülye, de nem volt megterhelő fizikailag, csak szellemileg. Az iskolát is utáltam, de mégis jó emlékekkel gondolok rá vissza.
2020. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es igen visszagondolva sok minden megszépül.Sokszor én is utáltam oda bejárni dolgozni a kollektíva nagy része miatt és sokan voltak ezen az állásponton.A munkát magában véve szerettem.
2020. aug. 27. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2020. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hideg futkos a hátamon, bármelyikre is gondolok. Bár mindegyikben volt persze, ami elviselhetőbbé tette, tehát volt valami jó mindegyikben, de nem sírom vissza egyiket sem.
2020. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy cégemnél volt ilyen, ahonnan bánom, hogy eljöttem, de valójában tudom, hogy borzasztó volt ott dolgozni, csak a nosztalgia megszépítette az emlékeimet. Onnan inkább az emberek hiányoznak és a közösség.
2020. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anno közmunkával csöppentem bele a munka világába, 22-23 évesen. Körülbelül 10 hónapot töltöttem ott. A város szélén lévő gátat és erdőt kellett rendben tartanunk.

Nem volt ugyan a szívem csücske, de inkább csak azért, mert szégyelltem ott dolgozni, emlékszem, hogy mindig nagyon izgultam munkába menet-jövet, mikor végigbicikliztem a városon a kék közmunkásnadrágban és mindenféle szerszámmal megpakolt csomagtartóval, hogy jajj, csak észre ne vegyen valami ismerős!

Ha ettől a tényezőtől eltekintünk (valamint attól is, hogy a fizetésünk még éhbérnek is kevés volt), akkor el kell ismernem, hogy igazából tök jól éreztem ott magam.

Kint voltunk a szabadban a jó levegőn, nem kellett megszakadnunk a munkában, inkább csak szimpla testmozgásként tekintettem rá, és tök jófej brigádba kerültem. Eldumálgattuk, elhülyéskedtük mindig az egész napot :) Jó viszonyban váltam el mindenkitől, amikor aztán 10 hónap után visszamentem tanulni.

Nyilván nincs az a pénz, hogy valaha is visszamennék közmunkázni, de a régi melóhelyeim közül erre gondolok vissza a legjobb érzéssel.

Jelenleg végre olyan munkahelyen vagyok, amit szeretek és hosszútávra tervezek itt, de eközött és a közmunka között voltam már három másik helyen, de egyikhez se kötnek olyan csupa pozitív emlékek, mint a közmunkához.


26/F

2020. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!