Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire tanított meg az elmúlt...

Mire tanított meg az elmúlt három év, miben változott meg az életszemléleted a covid-19 és a háború hatására?

Figyelt kérdés
Én megtanultam takarékoskodni. Nem szórom el úgy a pénzt mint előtte, mert nem tudni mit hoz a jövő.
2023. febr. 21. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hogy a fejlett világ képe csak egy illúzió. Bármikor kitörhet egy háború, s megölhetnek, akár csak a középkorban.
2023. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Én felébredtem és végre elkezdtem a valóságot látni.
2023. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

3 éve érettségiztem. Most diplomázok júniusban. Elkezdtem dolgozni a szakterületemen 1.5 éve, elköltöztem otthonról, lett egy komoly párkapcsolatom (ami számomra az első), utazgattam, életmódot váltottam stb.


Egyiknek sincs köze a covidhoz, de gondolhatod, hogy mennyit tanultam ezalatt. Gyakorlatilag az elmúlt 3 évben váltam felnőtté.

2023. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt, hogy utazzak és mászkáljak, amikor csak lehet, mert - amit előtte sosem hittem volna - bármikor bezárhatnak, amit én nagyon rosszul viselek...
2023. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Covid előtt hetente egyszer elmentünk étterembe vacsorázni (4 fős család). Azóta elkezdtem főzni pedig pasi vagyok. Rájöttem hogy rengeteget lehet spórolni a kaján és még a főzést is megszereztem. Valahogy a moziról is leszoktunk.
2023. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Alaposabban mosok kezet, nagyjából ennyi.


A covid előtt is volt tartalékom, most is van, ez nem változott. Háború eddig is volt a világban. Például az soha nem zavart senkit, hogy Etiópiában halomra ölik egymást vagy épp Jemenben. Ez most testközelibb. Persze ettől függetlenül elítélem a háború minden formáját, de az életemen nem változtatott.

2023. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ebben az országban tényleg mindig van még lejjebb. És mindig van még mit ellopni.
2023. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
A covid egy üres voidot hagyott bennem sajnos.Abban az időszakban csak szarul éreztem magam.A háború meg nem jó semmire sem.Abból még tanulni sem lehet.
2023. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanultam, hogyha az emberek egy ismeretlen szituációba kerülnek, akkor minden amit tudnak tenni az az ablakban való tapsolás, illetve az álszenteskedés, (valódi összetartás akkor sincsen), majd amikor már biztosak lesznek abban, hogy nincs veszélyben az életük, akkor visszatérnek egymás savazásához, és a gyűlölködéshez.
2023. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

-Hogy bármikor kivehetik a szabadságot a kezünkből.

-Minden illúzió.

2023. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!