Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire tanított meg az elmúlt...

Mire tanított meg az elmúlt három év, miben változott meg az életszemléleted a covid-19 és a háború hatására?

Figyelt kérdés
Én megtanultam takarékoskodni. Nem szórom el úgy a pénzt mint előtte, mert nem tudni mit hoz a jövő.
2023. febr. 21. 15:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Megerősített benne, hogy egy maroknyi szemétláda, súlyosan elmebeteg politikus az oka minden rossznak. Környezetpusztítás, laborban rendelésre elkészített világjárványok, szuverén országok random lerohanása, mind a jobboldali tetveknek köszönhetjük. Ahelyett hogy az ilyen Putyinok, Trumpok, Orbánok kényszerzubbonyban lennének lekötözve ahová valók, országokat irányítanak. Elképesztően szomorú.
2023. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok mindenre.Amire rájöttem azt már rég tudom.Egészen pontosan 12 éve
2023. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
hogy sokkal több hülye és befolyásolható ember él a világban, mint azt én képzeltem.
2023. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Hogy a fideszt el kell zavarni moszkvába.
2023. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
gátlástalan hazug geccik vezetik a világot , akik bármit megtehetnek következmények nélkül
2023. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A Covid semmire sem tanított: jó volt, hogy nem volt olyan nagy a mozgás, az autóforgalom, a csend, stb.

A Háború?

Az, hogy az emberek sohasem fognak változni: ha kell, simán átmennek állatba.

2023. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez a kényszeres maszkozás egy vicc.meg se védene a vúrustól (náthás lettem maszkban is, akkor mi lett volna ha covid?)

És elkezdtek az emberek egymásnak dirigálni

2023. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem, hogy nem éri meg tervezni és takarékoskodni, egyszerűen nincs értelme. Folyamatosan változik a világ nincs már többé kiszámítható jövő, inkább azonnali élményekre kell költeni, az átélt élményeket el nem veheti tőlem senki. Nincs értelme takarékosnak lenni, úgyis elviszi a megtakarításaim az infláció, és minden kiszámíthatatlan, addig kell élni, amíg van rá lehetőség.

És azt is megtanultam, hogy az emberek nagy része egyszerűen befolyásolható, képmutató hitvány, szar alak, aki soha nem ismerné be a tévedését.

2023. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk a covid egy dologra volt jó.(OLVASS VÉGIG LÉCCCI NE MOST PONTOZZ): Mivel kevesebb volt a kocsival járkálás, busz és egyéb kibocsátások ezért nagyon sokat javult a levegő minősége.Sajnos mára már visszaesett erre más technikát kell kitalálni.
2023. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%
11. hozzászólóval értek egyet, csak a jobboldali tetvek kifejezést a libsi tetvekre cserélve.
2023. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!