Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiper-szupi illem tudóak vagytok?

Hiper-szupi illem tudóak vagytok?

Figyelt kérdés

Unalmas, hogy a szüleim illendőségekben élik az életüket, akkor is, ha kellemetlen számukra. Szomorú, hogy ezt nevelték beléjük és ennyire érdekli őket mások véleménye, mert muszájból szarságokat kell csinálni. Mit tehetnék ellene?

Ha nem is gyökeresen, de pici változtatást szeretnék a szüleimnek, hogy kicsit nyugodjanak meg és ne gürcöljenek állandóan. :(



2023. febr. 24. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondasz egy példát, amikor szerinted kellemetlen számukra?
2023. febr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Illem tudó vagyok, de nem érdekel mások velemenye. Szerintem te inkább a megfelelési kényszerre gondolsz
2023. febr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikre gondolsz?
2023. febr. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem ezt "nevelték beléjük".

Ezt tartották szimpatikusnak, mert valószínű olyan közegben éltek, ahol sutyerákok vették őket körül.

Neked a jólneveltség ellenszenves, bár ott van előtted a jó példa.

2023. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok azzal, hogyan illek viselkedni különböző helyzetekben. Konkrétan találkozhatok a legbonyulultabb helyzettel, és maximálisan a protokoll szerint fogok viselkedni.

A való életben viszont utálom, általában áthágom a orotokollszabályokat, hogy kedves legyek.

Bocsáss meg, de szerintem a szüleid csak azt hiszik, hogy udvariasak, közben meg vaskalapos prűd emberek. Ezen nem tudsz segíteni, és nem is kell. Anyád házában tartsd be anyád szabályait, máshol meg csak legyél kedves, a saját otthonodban alakítsd ki a saját szabályaid.

2023. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!