Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki nagyon szétszórt, figyelmetlen? Ez miben nyilvánul meg? Milyen gondokat okoz ez nektek az életben? Esetleg rúgták már ki titeket emiatt munkahelyről? Mit tesztek ezellen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felrakom a teavizet, beállítok egy emlékeztető csörgőórát, bejövök, leülök a gép elé, majd bosszankodom, hogy ki csönget ilyenkor. :-D


A munkában jobb a helyzet, ott jobban megy a figyelés. Ott értekezleten szoktam elkalandozni, és ha fontos, akkor elnézést kérek és visszakérdezek.

2023. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A diszk.hu-n vannak tréningek erre, ha érdekel.
2023. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl kér a gyerek kaját, berakom a mikróba, aztán órák múlva szól, hogy mikor adom már....

Volt, hogy elaludt és másnap találtam meg a mikróban 🙄

Írok listát a telefonomba a vásárláshoz, aztán persze úgy jövök haza, hogy csomó mindent nem vettem és itthon jut eszembe, hogy írtam listát

2023. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!