Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rossz buszjárat miatt késés...

Rossz buszjárat miatt késés munkahelyről?

Figyelt kérdés

Olyan hülyén jártam a reggel:

Odamentem a buszmegállóhoz időben várni a buszt. Valamilyen oknál fogva nem vettem észre hogy egy másik számú busz érkezett az mint amivel kellett volna mennem. Felszálltam, elindult, egészen addig nem esett le amíg az egyik útnál lefordult balra. Itt lefagytam és elkezdtem beparázni, hirtelen átfutott az agyamon hogy rossz járatra szálltam. Nem hiszem el! Gyorsan megnyomtam a gombot és a legközelebbi megállónál elhagytam a buszt. Vissza akartam volna menni egy közelebbi megállóhoz, rohantam annyira futottam, lihegtem, hogy odaérjek. Mire visszatértem az én járatom megállójához teljesen üres volt. Rájöttem, hogy a járat már csak akkor indul mikor én be kell hogy érjek ami már későn van. De nem tudtam mit csinálni más busz nem megy arra ahova nekem kell, ezért kénytelen voltam ott dekkolni. Közben írtam egy SMS-t az illetékesnek a munkahelyen, hogy nem fogok időben ott lenni. 45 perccel munka után értem be. Nem győztem bocsánatot kérni. Nagy mákom volt mert nem csesztek le ráadásul nem lettem későnek nyilvánítva se. De nagyon leizzadtam meg ideges voltam az egész miatt.

Más járt már ilyen hülyén mint én?



2022. nov. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egyedi eset, bár én sosem jártam így.
2022. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer volt olyan, hogy változott a menetrend és a vonat nem állt meg abban a megállóban, ahol addig igen. Ennek ellenére a kijelzőn azt írta, hogy meg fog állni. Így egy másik vonattal kellett az ellenkező irányba utaznom, így kb. 25 percet késtem.

Szerencsére elég rugalmas volt a munkahelyem, így nem lett semmi.

2022. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma rossz buszra szálltam. Kedvem lett volna kirándulni valahova, de neeeem, ez szokás szerint bevitt dolgozni.
2022. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én rosszabbul jártam, kocsival vittek dolgozni, de dugó volt, ezért kapva az alkalmon, átpattantam a villamosra amivel éppencsak beértem. Jegyet venni nem lett volna már idő, meg ia büntettek... Szerencsére a főnököm értékelte, hogy bevállaltam ezt azért, hogy beérjek, ezért adott egy papírt, hogy a büntetés időpontjában én dolgoztam, ezért nem lehettem a villamoson. Megvártuk az első fizetési felszólítást és mintha mit sem tudnék visszaküldtem nekik a papírral, hogy én akkor dolgoztam. Most várjuk az elbírálást.
2022. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Az még csak hagyján, hogy a busz... de engem még a saját autóm sem hajlandó elvinni. Minden reggel beülök, mondom most felcsapódok az autópályára és megyek amerre látok. Hát de nem lejön a rohadék a pályáról 20 kilométer után? Pedig még csak nem is önvezető, mégsem kötök ki soha ott, ahol akarok.
2022. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 és #5: :D


Igaz Euro Truck Simulator 2008-ban, de jártam úgy hogy Moszkvában éjszaka közvilágítás nélküli telephelyen a rakománnyal nem találtam meg a telephely kijáratát, ezért össze-vissza bolyongtam, tolatgattam amire megtaláltam, elindultam és Varsón vettem észre hogy nincs utánfutóm, térképről kiderült, hogy Moszkvában a bolyongásban leakadt amikor túlságosan "összecsuklott" és ezt nem vettem észre, pedig Kijevben megálltam tankolni és pihenni, csodálkoztam is hogy tudok 140-150-es utazótempót tartani rakománnyal :D Mehettem vissza érte :D Az lett volna igazán vicces, ha Lisszabonba veszem észre :D

Másik kalandom: ETS2-ben jártam úgy hogy elfelejtettem tankolni M3 / M35 elágazó előtt Budapest - Debrecen fuvaron, nem lett volna elég üzemanyagom Debrecenig, így kerestem egy pontot, ahol áttudok sorolni Budapesti irányba, hogy visszamenjek tankolni, ez sikerült is (igaz oldalról nekem jöttek 130-al, de szerencsére nem sérült nagyon a kamion), de tankolás után elfelejtettem, hogy megfordultam és újra meg kellene csinálnom a fordulást, ezt az M0 elágazónál vettem észre :D Mivel előtte kb Hatvannál a holterembe került személyautót magam alá gyűrtem véletlenül és már jelentős lóerőveszteségem van (ez már túl nagy ütközés lett, már a 60 km/h sem tudtam tartani), így úgy döntöttem már nem fordulok meg az autópályán, hanem visszamegyek Budapestre szervízelésre, mivel már csak pár percre vagyok tőle, így ez a fuvar is késett (de legalább nem annyit mint a Lisszaboni fuvarom, ahol Moszkva - Varsó - Moszkva szakaszt tettem meg pluszban)

2022. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!