Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Hogy lehet feldolgozni, hogy még barátnak sem kellesz?

Figyelt kérdés
Mikor sok beszélgetés, találkozás és közös élmény után, még arra sem vagy jó valakinek, hogy barátilag beszélgessetek, vagy találkozzatok néha.

2023. febr. 27. 11:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Keress mást, akinek kellesz.
2023. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
39%
Te barátkoznál bárkivel? Gondolom, nem. Más is így van vele.
2023. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

A "bárki" nagyon pejoratív jelen esetben. Egy bárkit nem használsz ki, egy bárkivel nem mész el külön találkozni, egy bárkinek nem írsz rendszeresen és egy bárkivel nem vonulsz külön egy társaságban.

Ezek után érthetetlen az éles váltás számomra.

2023. febr. 27. 11:38
 4/39 anonim ***** válasza:
Mit lehet rólad tudni?
2023. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem értékeled túl. Lehet, hogy neked fontos volt, de te neki nem voltál annyira. Megesik az ilyen, még akkor is, ha semmi rosszindulat vagy tudatosság nincs benne. Egyszerűen csak így alakul.

Ne ragaszkodj ahhoz, ami már elmúlt, inkább legyél nyitott arra, hogy másokkal is találkozz, barátkozz.

2023. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
80%

#3: és most téged hogyan használtak ki?

Megismert jobban, talán magát is megismerte jobban, és nem ígényli tovább a társaságodat. (vagy csak most így érzi, de a végeredmény szempontjából mindegy)


Ha eddig nem voltál még Te is ugyanígy mással, majd leszel.

2023. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Jó ha nektek ilyen könnyű, ugrálni barátról-barátra. És sorban állnak az emberek, akik fontosak lesznek számotokra.
2023. febr. 27. 11:47
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Majd megtanulod, hogy soha ne éld bele magad túlságosan semmibe! Ahogy előttem is írták, attól, hogy neked fontos (volt), a másiknak nem biztos, hogy annyira.

Nyugi, én is jártam így, megtanultam a leckét.

2023. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nekem nagyon könnyű, mert vettek annyiszor sz*rba az emberek, tűntek el az életemből, vagy nekem kellett lemondanom, hogy ne őrüljek bele, hogy megtanultam elengedni őklet.


De játszhatod a sértődöttet, meg hogy másnak milyen könnyű.

2023. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkivel előfordult már ilyen, aki túl van az óvodán. Levonod a tanulságokat, elgyászolod, elengeded. Mindenki így csinálja.

Ez nem azt jelenti, hogy "sorban állnak az emberek, akik fontosak lesznek számunkra" , hanem éljük az életünket, és tudomásul veszük, hogy jönnek-mennek a kapcsolatok. Nyilván van olyan, akit nehezebb elengedni, de a sértődött siránkozástól még semmi nem lett jobb.

2023. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!