Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyen nagyon furcsák...

Munkahelyen nagyon furcsák velem a nők…mivan velük ?

Figyelt kérdés

Csak pár hónapig maradok alapból (úgy is volt meg beszélve interjún) egy hulladék ez a hely…mármint gyár de ugye külföldre megyek és az útra kell csak a pénz.


Na és interjún már rám akadt egy elég jó nő, aki szintén kezdő, 20 éves és egy ideig én is össze akartam vele jönni meg is csókolt egyszer…de egy hete inkább kerülöm, ugyanis kiderült hogy van párja sőt még egy gyereke is van+drog függő (nekem is ajánlotta sokszor a csók után a cuccot)…szóval inkább hagytam…ő is már inkább békén hagy.


Na de amit nem értek hogy mivel itt sok nő van az összes egy bunko idióta lett azóta velem, le kezelnek, beszólnak stb…nem kell félteni mert nyilván én is vissza kaffogok…de amúgy én teljesen leszarom őket a munka véget várom és kb ennyi…egész nap csöndben lennék ha nem cseszegtnének.


A csoport vezető az egyetlen nő akivel jóban vagyok, de vele is csak azért hogy ne szivasson meg, de nem nyalizok.


Szóval nem értem…ezekkel mi van?? A férfiakkal semmi probléma nincs. 30f


2023. márc. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Mindenhol vannak normális és idiota/drogfüggő stb stb stb emberek. Egyszerű véletlen.
2023. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ez a visszautasított csaj kamuzott rólad vmit a többinek.
2023. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a drogos elindított rólad egy rosszindulatú pletykát.
2023. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó kis drogos gádzsi mér nem fujjattad le
2023. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!