Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzem a sajat fingomat...

Miert erzem a sajat fingomat “jo illatunak” ? Valamint miert szagolgatom szivesen? Ismertek olyat aki szinten ezt csinalja?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Elég beteg dolog.

Magasan lehet az egód.

Az, hogy még élvezed is, a büdös fingod szagolgatását már csak valami iszonyat perverzió. Szerintem nincs más rajtad kívül aki élvezi

2023. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A beteg szo miertjet meg ertem, de hogy vontad le azt a konkluziot, hogy magas az egom abbol, hogy szivesen szagolgatom a fingom? Tenyleg erdekel, mert nem erzem a ketto kozott az osszefuggest
2023. márc. 4. 00:49
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

A saját kémiád van benne, ezzel is ismered fel elsődlegesen, hogy a Tiéd.

Ne felejtsd el, hogy az ember is állat fajba sorolandó, vannak még ilyen dolgaink.

2023. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez kielegito valasz, es megmagyarazza, hogy peldaul a kutyám vagy a legjobb barátom fingjat miert vagyok keptelen elviselni, szemben a sajatommal. Azert remelem hogy nem vagyok ezzel egyedul :D
2023. márc. 4. 00:54
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Több ember csinálja, mint gondolnád, csak le hazudják, hogy nem, mert az milyen már :D
2023. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok ezzel, bármilyen undorítóan is hangzik.
2023. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

2# Csak azért gondolom, mert a büdös az büdös. Akkor is ha saját, de neked viszont tetszik.

Nem is tudom mit gondoljak, szerintem inkább furcsa dolog.

Én azonnal ablakot nyitok ha valami ilyen történik.

Liftbe is csak kiszállás előtt nyomatok be ha tudom, hogy lent már várakozik a minden hétvégén hangosan barkácsoló szomszéd.

Majd lehet 1X megkérdezem tőle, milyen érzés?

2023. márc. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oszinten, en nem erzem budosnek. A sajatomat biztosan nem. A losz*r szagat szinten nem tartom budosnek. Laktam 3 evig egy lovarda mellett, nem azt mondom hogy kijartam melle szagolgatni a locitromot, de amikor megis megereztem, egyaltalan nem ereztem budosnek vagy taszitonak
2023. márc. 4. 01:24
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
8# Ez teljesen rendben van, a "lócitrom" lovarda szag nem kellemetlen ha tisztán vannak tartva az állatok. A disznó már más. Mindenevő és büdösebb a végtermék, de hatalmasat tudna fingani is
2023. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez olyan, hogy az ember a saját testszagát sem érzi/érzi büdösnek, de mások testszagát egyből megérzi és büdösnek is találja.Ugyanígy van ez a saját és mások szájszagával is.
2023. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!