Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális, ha a volt...

Mennyire normális, ha a volt pasim parfümjét szagolgatom?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve lett vége. Megtaláltam a parfümjét, és ha nosztalgiázni akarok, akkor megszagolgatom. Megszállott vagyok, vagy csak nem léptem még túl?
2016. márc. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem normális és nem léptél még túl, és ez csak rosszabb lesz, mert így nem is tudsz a jelenre koncentrálni, emészted magad, nem fogsz tudni a következő pasira figyelni, mert te csak a múltban fogsz élni.


Inkább lépj túl rajta, ne vesztegesd fölösleges dolgokra a drága idődet! Egy életed van, ha elcseszed örökre bánni fogod!

2016. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:

Nem hiszem hogy gáz, bár attól függ, a pasi vagy a szag miatt csinálod?


Ha a szag miatt, akkor semmi gáz, olyan mintha azt mondanánk nem futhatsz többet mert a pasiddal is azt csináltad, simán tetszhet szimplán a szag.


De ha a pasira emlékszel vissza és hogy milyen jó volt... akkor van az hogy nem léptél túl...

2016. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dobd ki.Nem léptél túl rajta szerintem,mert azt írod nosztalgiázol.


Nekem barátnőm akkor lépett túl az exén,mikor a nála maradt 2 db pólót és plüss macit kidobta.Mindig a pólókat szagolgatta,azzal aludt,mert rajta volt az illata.

2016. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges, csak magadat húzod lelkileg.

Vége van.

Lépj túl rajta.

Különben magadnak okozol problémákat vele.

2016. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elwera ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy a múltnak élsz, hanem arról, hogy érző lény vagy, aki nem képes elengedni azonnal azt az embert, akivel sokáig együtt volt.


Szerintem ettől még lehet új kapcsolatod.

Majd amikor úgy érzed, hogy már nem kell a kapaszkodó, meg vagy nélküle is, akkor kidobod. Lehet egy év múlva is, vagy amikor akarod. Majd te eldöntöd.

2016. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
milyen márkájú parfümje volt?
2016. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!