Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom észrevette hogy a...

A barátom észrevette hogy a gatyáját szagolgatom most mit gondolhat?

Figyelt kérdés

szóval átmentem hozzájuk xboxozni aztán elmentem a fürdőbe és ott volt a szennyestartó is én meg kivettem az egyik boxerét és azt szagolgattam erre ő meg benyitott mert már azt hitte kijöttem és észrevette én persze gyorsan eldobtam de hát látta elég furcsán nézett nem szólt semmit és kiment utána eljöttem :S

Ma beszéltem vele de semmit nem mondott normálisnak tűnt csak olyan furcsa érzésem van nem akarom hogy emiatt ne legyen a barátom :S :(

(amúgy azért csináltam mert valahol tetszik is nekem)


mindketten 17 évesek vagyunk

szerintetek mit gondolhat? :S


2016. febr. 6. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Furcsának találhatja, de emiatt ne aggódj. Nem lesz gáz. :)
2016. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy mindkét fél fiú? Mert az nem egyértelmű...
2016. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
ha lány vagy akkor semmi gond. ha fiú vagy akkor valószínű, hogy távolságot fog tartani tőled
2016. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Biztos furcsálja, de minden csoda három napig tart.

Majd ez is elfelejtődik.

2016. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mindketten fiúk vagyunk

háát pont most beszéltem vele holnap áthívott :S de remélem nem akar erről kérdezgetni

2016. febr. 6. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé fura :D

O is biztos furának tartja

2016. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
fujj bazzeg a koszos geczis huggyos szaros alsógatyát szagolgatod, ráadászul a másik engedélye nélkül, de undorító vagy...:S
2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ha kívánod akkor mond meg neki nyíltan.
2016. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt nem merném megmondani


fúj, errefelé mi nem szarunk a gatyánkba meg kitöröljük a seggünket is meg pisilés után is megtöröljük

micsoda helyen lakhatsz..

2016. febr. 6. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, én is szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Kell szép lassan haladni, taperolni, bunyózni. Közelebb kell kerülj hozza mind lelkileg, mind testileg. S ha látsz benne is vonzalmat erre akkor nyert ügyed van.


Szerintem ha áthívott holnap is az csak jót jelenthet. Nem ismerem a barátod, de te igen. Gondolkozz el, hogy volt-e valaha annak jele hogy ő is kívánna téged? Ha igen, akkor nagy valószínűséggel nagyon bejött a szitu. Ha nem akkor furcsán vette, de nem tulajdonít nagy ügyet neki. Az is simán lehet, hogy tudja mit érzel, és így is elfogad, sőt domináló számára hogy te ilyen téren belezúgtál.


Szerintem mindenképpen meg tudjátok beszélni, és erre nem fog rámenni a barátságotok, sőt megerősödni fog!


Sok sikert!

2016. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!