Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy hiányzik a...

Normális, hogy hiányzik a covid-időszak? Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Előre kijelenteném: nem tartottam pozitívnak, nyilván szörnyű volt a sok haláleset, megbetegedés, nem ez a része hiányzik érthetően.


Ami hiányzik az a nyugalom, csendesség, ami a mindennapokban volt..



2023. márc. 4. 14:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rettentően rossz volt, hogy minden zárva volt, minden korlátozva volt és tokatakaró kellett mindenhova amibe meg lehetett sok helyen fulladni. Szóval kinek mi, de nekem például egyáltalán nem hiányzik. Szerintem egy roppant kellemetlen és szar időszak volt.
2023. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Az a lelassult nyugi nekem is hiányzik belőle, de semmi más. Állandóan azon feszültem, hogy a családom nehogy elkapja, de anyumat se tudtam meglátogatni a kórházban és az állandó oltott - oltatlan feszültség sem hiányzik. Szóval volt jó része, de ha visszagondolok, bennem mindig negatív érzések törnek elő, így inkább nem hiányzik.
2023. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiányzik, amikor 300 Ft-os benzinárak mellett üres utcákon vezettem és ingyen parkoltam.

A maszkhordás nyilván nem hiányzik.

2023. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%
Nekem egyedül az hiányzik, hogy nem összepréselődött heringként BKV-zom.
2023. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiányzik semmi sem belőle.
2023. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%

Hát lehet, hogy neked ez egy békés időszak volt, de nekem a két alsós gyerekemet kellett itthon tanítanom, miközben teljes munkaidőben dolgoztam is itthonról, úgyhogy a mi családunkban ez minden volt, csak nem nyugodt és csendes időszak. Volt, hogy ittam, hogy levezessem a feszültséget, és volt, hogy remegve zokogtam a kanapén a stressztől és a kimerültségtől.

Kösz, de nekem ilyen nyugalom és béke nem hiányzik még egyszer.

2023. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Nekem hiányzik, üresek voltak az utcák és az utak.
2023. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%

Anyagilag hazavágott 200k nettóért dolgoztam 1 évig fizutól fizuig köszönöm soha többet. Vállalkozók dörzsölték a tenyerüket olcsó munkaerő miatt.....gusztustalan egy időszak volt soha többet.

Költözz ki egy tanyára, ott lesz nyugi minket meg hagyjanak élni.

2023. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
39%
Egyrészt mivel erősen introvertált vagyok, másrészt mivel a munkáltató nálunk nagyon ellenzi a home office-t, és megköveteli a mindennap 8,5 óra bent tartózkodást az irodában, ezért nekem is kicsit hiányzik az az időszak. Persze olyan áron nem kéne, hogy megint emberek tömegei haljanak meg, és rettegnünk kelljen folyamatosan a fertőzéstől.
2023. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak az üres utcák hiányoznak. A korlázozásokat, a maszkviselést, meg az oltakozási propagandát a hátam közepére sem kívánom. A többi dolog teljesen közömbös volt számomra.
2023. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!