Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam, 3.5 hónapos, az utóbbi...

Fiam, 3.5 hónapos, az utóbbi 2-3 hétben kevesebbet eszik. Normális, hogy van ilyen időszak a babáknál vagy baj lehet ?

Figyelt kérdés

Vidám, mosolygós, virgonc, pisi-kaki van. Eddig napi 600-650 mlt evett meg, most alig eszik meg 450-500 mlt. Hiába kínálom, kinyomja a nyelvével a cumisüveget. Kisebb súllyal, 2860 g született, most 5700 g. Éjszakát már végigalussza, 5-6 körül ébred enni. A reggeli 120 ml adagját megeszi, de napközben állandóan meghagyja.

Tegnap volt neki kicsi hőemelkedése, ami még ma is tart.Kicsit mi is náthásak vagyunk, valószínű elkapta tőlünk. Vagy lehet ez a hőemelkedés a kevés evéstől ? Nem tudom mi lehet vele és hogy mit csináljak:( volt már valaki így ?


2021. szept. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs hőemelkedés kevés evéstől, elkapta tőletek. Én ezt, hogy minimálisan kevesebbet eszik, nem paráznám túl. Majd ha fogy, vagy stagnál a súlya, akkor van gond.
2021. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Esetleg azért eszik kevesebbet, mert hőemelkedése van vagy elkapott tőletek valamit. Figyeld hogy ha elmúlik neki a hőemelkedése akkor is kebesebbet eszik-e. De szerintem hívd fel a védőnőt.

Nálam is volt olyan hogy kevesebbet evett. Tartott ez 3 napig aztán megint jó lett.

2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán fogzik, ne aggódj. A babák amúgy is időnként, átmenetileg kevesebbet esznek. Ha nem látsz más, aggodalomra való okot, úgy tényleg ne parázz.
2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fordítva ülsz a lovon 🤣 Azért eszik kevesebbet, mert hőemelkedése van, elkapta tőletek a betegséget, küzd vele a szervezete. Ha beteg vagy te sem kívánod úgy az ételt.
2021. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!