Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak viselkedését,...

A férfiak viselkedését, döntéseit milyen arányban befolyásolja a józan ész és a nőknek való imponálás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban.

Magamról tudom.

Fsz feláll, és megáll.

2021. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A férfiak a farkukal gondolkodnak.
2021. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
...a buta nők meg farok, ész hiányában kb semmivel.
2021. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Józan ész és a nőknek való imponálás. Nos a mérleg nyelve erőteljesen az utóbbi felé billen, főleg az "egyszerűbb" gondolkodású férfitársaim esetében.
2021. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az a mondás, hogy “két dolog érdekel igazán. Az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben, és a pina.”


De miért is akarunk kiemelkedőek lenni az elsőben? Hogy imponáljunk a második viselőjének.

Ennyi.

2021. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak szerintem nincsen semmi értelme a kérdésnek?


Hiszen vannak szituációk, ahol a józan ész dominál és az alapján dönt az ember. Meg vannak ettől függetlenül olyanok, ahol az "imponálás" fog dominálni.

2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek így tényleg nem sok értelme van, mert vannak egészen egyszerű hétköznapi helyzetek, amihez semmi köze nincs ahhoz, hogy imponálsz vagy sem.
2021. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kinek,hogy merre,mennyi a punci és az egymás agytekervényeinek a felvilágosítása.

Igazából nem tudom,mire gondolsz,én pl.ismerek egy nőt,akit meg lehetne ...,de nem teljesen százas és taszít a stílusa,szóval inkább ki szoktam csapni a répát,ha nagyon kanos vagyok,és a közelemben van.Utána már nem kívánom annyira a testét.

Vagy ha látom egy nőn,hogy nem szívességet akar kérni csak csicskáztatni,akkor lerázom,akkor is ha jól néz ki.

2021. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!