Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vátod a jövőhetet? Ha igen...

Vátod a jövőhetet? Ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 21:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem a vasárnap délutánok már egyáltalán nem élvezhetők, mert már a jövőhét jár az eszembe, és most olyan 4 hónapos periódus jön a munka és a mesterszak miatt, ami nagyon nehéz és stresszes lesz, és ez volt az utolsó olyan napom amikor nem kell vagy tanulnom vagy dolgoznom (főállásban), ráadásul mostanában a munka is szívás és stresszes :D
2023. márc. 5. 21:36
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Kitartást hozzá!


Én egyébként nem várom, mert nem érzem magam kipihentnek. De legalább az egyik tervem sikerült amit hétvégére elterveztem és így más azért ennek legalább tudok örülni.

2023. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne várnám, jön a Mandalorian következő része.
2023. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a következő 2 het lesz most szivas melohelyen, bent fogok rohadni sokat, sok tuloraval, jovo hetvegen eselyesen kell is itthon is dolgoznom. Sokat adnek erte ha most 2 het mulva ilyenkor lenne. Asszem el is megyek par nap szabira 20-tol
2023. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem várom, mert írtunk fizikából és szerintem elég sz@rul sikerült. De a március 22.-ét várom, mert megyünk az osztályommal Erdélybe:)
2023. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Kitartást mindenkinek!

Én sem várom. Remek hétvégém volt, a tegnapi nap szuperül sikeredett, volt egy spontán kiruccanás, de a mai nap lazsálással telt, illetve fejfájással, szóval nem végeztem a kitűzött feladatokkal. Ami azt jelenti, hogy a dolgok nagyja a jövő hétre maradt, ami már eleve nem túl jó kezdés.

2023. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom, mert megint egy olyan műveletsort kell a munkámban végrehajtani, ami problémákkal jár, de a vezetőséget nem érdekli, így "esik, ahogy puffan" alapon lesz megoldva.
2023. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Én várom mert lehet, hogy milliomos leszek.

:)

2023. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit igen, kicsit félek tőle. Ma kezdek az új munkahelyemen, tegnap költöztünk szét a volt párommal és most egy kicsit minden új.
2023. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Ja és múlt héten kezdődött az egyetem is még nálam is, ha ez nem lenne elég
2023. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!