Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, mit kamuzzak a...

Mit tegyek, mit kamuzzak a főnöknek vagy itthon a szüleimnek, hogy ne kelljen bemennem jövőhéten dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
a szuleiddel elsz?
2023. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyakszán leszek a jövő héten de a boltba, kereskedőnek tanulok, úgy bánnak velem mint egy kutyával. Én vagyok a semmirekellő, semmirevaló így megmondja a főnök a szemembe. Meg azt mondja hogy takarodjak így beszél velem.
2023. febr. 4. 09:09
 3/11 A kérdező kommentje:

1/igen.

18 éves vagyok.

2023. febr. 4. 09:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit, felnőtt vagy, oda mész ahova akarsz.
2023. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Jah hat akkor tanitast kaptál.

Nem menekulni kell ilyenkor hanem megoldani. Probalj meloban lazán humorizalni vagy bármi elvenni az élét.

Én megesett h romakkal kellett dolgoznom. Komolyan felvettem inkabb a stílusukat a nagyszaju röhögős effektet, ha beszoltak mondtam rá valami vicceset amin röhögtünk. Hát bevettek a klánba.

Tanulj meg kaméleonkodni.

2023. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ki választotta neked ezt a gyakorlati helyet?
2023. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Májgörnyedésre hivatkozz, nekem az mindig bejön.
2023. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Menj el háziorvoshoz, hogy fosol, hánysz, rosszul vagy, fáj a torkod stb. és ad igazolást.
2023. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Válts helyet. Nem tudod állandóan kihúzni magad alóla, mert amit nem végeztél el, azt értékelni sem lehet. Minek járnál be "gyakorlatra" egy olyan helyre, ahol sosem vagy jelen mindenféle kifogással? És miért kellene azt nekik igazolniuk hogy mindent normálisan megcsináltál? Lépj le onnan, ne hazugságokba menekülj.
2023. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én amikor otthon laktam és elvileg diákmunkáztam gyakorlatilag otthagytam, de még nem akartam otthon elmondani, a könyvtárba mentem és ott olvasgattam, neteztem. Mert amikor nem volt se diákmunka se egyetem éppen akkor anyám nem nézte jó szemmel hogy én nem csinálok semmit neki meg dolgoznia kell, így leléptem mindig amikor ő otthon volt.
2023. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!