Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnátok?

Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, teljesen random, spontán megszólítanék valakit bárhol és bezsélgetni szeretnék vele... Nem is kell különösebben különlegesnek lennie, csak úgy random érdekelnek az emberek... Csak valahogy mindig meggyőzi az eszem a szívemet, hogy ez nem jó ötlet blabla... Szóval, ti hogy reagálnátok, ha random odaállnék elétek és elkezdenék beszélni hozzátok? Vagy ezt már őrületnek hívják? XD

2023. márc. 10. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem őrület, valószínűleg pozitívan reagálnék ha te sem vagy velem bunkó.
2023. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utálom az embereket és nem vagyok kíváncsi senkire a legkevésbé sem, úgyhogy nem örülnék neked abszolút, hogy belezavarsz a gondolataimba. Ettől függetlenül amúgy illedelmesen küldenélek el.
2023. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem őrület, hanem egyfajta érdeklődés, ami egy nyugati országban nem lenne feltűnő, de a magyaroknál...?
2023. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az idősebb emberek ilyenek,simán szóba elegyednek buszon,boltban stb. Ha udvarias vagy es melle szimpatikus,biztos lesz olyan,aki örül,talán még barátság/kapcsolat is lehet belőle. Én már 40 felé járok,de fiatalkoromban mennyivel egyszerűbb lett volna,ha nem csak bulizáskor közvetlenebbek az emberek meg messengeren..
2023. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bunkó, nyomulós, faggatós stílusban történik az egész, és tényleg jó témák jönnének fel, engem nem zavarna, sőt... témától függően szerintem még szívesen is beszélgetnék.
2023. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen pillanatomban kapnál el,lehet televágnálak,de ha értelmes vagy és jó témákat dobnál be szívesen elsztorizgatok veled
2023. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok itt a "jó-téma" koncepció! Ki mit ért alatta? :)
2023. márc. 26. 21:09
 8/8 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon! ❤️
2023. márc. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!