Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Hogyan reagálnáto...

Lányok, nők! Hogyan reagálnátok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Ha rosszkor jön meg a menstruációtok, és kérni kellene valakitől tampont, betétet (osztálytárs, kolléganő, vagy akár egy idegen) mert nincs nálatok, ő viszont szándékosan nem adna, akkor mit mondanátok neki? Vagy hogyan reagálnátok le? Ha próbáltok kérni de nem kaptok? Mennyire akadnátok fenn rajta?

2023. jan. 4. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Csak annyit, hogy remélem veled is így bánnak majd a jövőben ha bajban lennél.


Mindig van egy-két ilyen ember, ne foglalkozz velük, csak a kedved rontják.

2023. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Kérnék mástól vagy megoldanám máshogyan.

Miért lenne kötelező hogy odaadja azt ami az övé és lehet hogy 2 perc múlva meg neki lesz rá szüksége, pont emiatt van nála?

Én mindig, mindent odaadok másnak ha kérik, de nem kell mindenkinek ezt tennie.

Az övé és azért nem elveszem tőle kérdezés nélkül mert szerintem is az ő joga eldönteni hogy ad-e belőle vagy sem. Akkor el kell fogadni azt a választ is hogy nem ad.

Majd legközelebb én is hasonlóképpen állok a dologhoz ha ő kér tőlem valamit, ennyi.

2023. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lenne jogom mondani, mert nem köteles adni.
2023. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem mondanék,csak megjegyezném magamnak a dolgot és mikor esetleg neki kéne segítség akkor én is így állnék a dologhoz.Nem köteles egyébként semmit sem adni ha nem akar viszont egy kis kedvességbe nem halna bele senki sem.
2023. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokáig nem akadnék fenn rajta, mert így is sürget az idő...mennék máshoz kérni. De már láttam ilyen helyzetet, és vagy egyszerre hárman is nyújtották az illetőnek a tampont, amikor kért, nyilván ilyenkor nem az ősellenségedhez mész oda kérni.
2023. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Kiszaladnék az üzletbe és vennék, ha már egyszer olyan buta voltam, hogy nem tartottam magamnál àllandóan pár darabot. Mások nem kötelesek az én problémáimat megoldani.
2023. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve fura, hogy olyantól kértél, aki "szándékosan" nem adna. Nem tudom értelmezni ezt a részt.

Ha valakiről tudom, hogy nem szívleljük egymást, eleve nem tőle kérek. Vagy ha mégis, nem lepődök meg annyira a válaszon, hogy még kérdést is írjak ki a gyakorira.

Mi van az emberekkel? Ez egyre rosszabb.

2023. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerülnék ilyen helyzetbe, mert MINDIG van nálam, pont azért mert semmire se tartom azokat a kunyerálókat, akik állandóan betétet, zsepit, tollat kérnek. Ha annyira kell, tartsatok magatoknál egyet...
2023. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szerencsétlen helyzet. Csak következtetéseket vonunk le, és nem kérünk többet ettől a személytől
2023. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudod hogy direkt nem ad, nem hiszed el, hogy nála sincs, vagy mi?

Nekem mikor ilyen volt, kiszaladtam a boltba, meg ahogy láttam nálunk a büfében is lehetett kapni.

De ha kérni kellene, biztos olyantól kérnék, akivel vagyok annyira jóban, hogy tudom, hogy segítene ha szükség lenne rá, azt meg nem feltételezném, hogy mindenki tart magánál, plusz közel sem biztos hogy nekem az jó, ami neki van, szóval én sose kértem igazából, inkább vettem ha nem volt nálam.

2023. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!