Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben mit lehet...

Ebben a helyzetben mit lehet tenni ? Hogy reagálnátok le ilyen helyzetet ?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete tartottunk vissza Pestre a szüleimtől, mivel egy napra mentünk, később indultunk, mint szoktunk ( normál esetben délután szoktunk, mivel több óra az ut ), talán épp ezért futottunk ebbe az alakba.


Egy vidéki kisebb város kereszteződésében megálltunk a piros lampanal . Akkor már láttuk, hogy valaki furcsán megy a szembe zebrán egy autó előtt. Majd elkezdett közeledni, közben nekünk zöld lett. Közben átjött az egész kereszteződésen. Szépen besétált elénk. Fékeztünk. Akkor felháborodott . ( közben telefonált ) Elkezdett beállni elénk . Próbáltuk kikerülni, de mindig elénk jött, próbáltunk tolatni, jött utánunk . A párom illedelmesen mutatta, hogy menjen. Aztán egyre mergesebb lett. Elkezdett kiabálni, hogy mi lesz ? Majd rá tenyerelt a motorhaztetore . Esélyünk se lett volna otthagyni. Mintha azt akarta volna, ussuk el. ( részegesnek tűnt, de inkább zaklatottnak) Végül jött mögöttünk egy autó, aki elkezdte kikerülni, és megpróbált az elé beszaladni, így sikerült mindkettonknek elmenni . Közben hozzank közelebb volt, így kétszer erősen rá ütött az autonkra. De láttuk, az utánunk érkező elé is beállt . Akartam hívni a 112-t, de nem tudtuk, melyik település volt pontosan, mire túl tettük magunk rajta. Hírekben nem láttam semmit, így remelem, senki elé sem szaladt ki.


Nem tudom, mi lehetett vele, de őszintén megijedtunk . Ha nem jött volna senki, nem tudom, mi lett volna . Szerintem a párom jól kezelte, de ilyenkor konkrétan mit tud tenni az ember ?



2022. dec. 28. 03:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 112 telefon cellainformáció alapján meg tudja határozni hol is vagy. Érdemes lett volna felhívni, segítséget kérni.
2022. dec. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami háborodott idióta lehetett. Egyébként egyikőtöknek se volt a kezében az okostelefonja, vagy butatelefonotok van? Mert Google maps előkap, az betájolja merre vagytok azonnal, mert erre simán rá kellett volna hívni a hatóságokat, ugyanis nem csak a saját életét veszélyezteti, hanem másokét is, ráadásul szándékosan, és ez bűncselekmény. Mondjuk az is megoldás lett volna, ha a kedves párod tököt növeszt magának, kiszáll és leb*sz neki egy akkorát, hogy téli álmot kezd aludni, azt árokba bedobni és ott hagyni a francba, az ilyen úgyse képes feljelentést tenni, mert nincs meg hozzá az intelligenciája.
2022. dec. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 használtunk alkalmazást az utazáshoz, de mire oda jutottunk, már bőven elmentünk, hiába hívtam volna ott őket, valószínű nehéz lett volna beazonosítani nekik. Persze valószínű sikerült volna elmondas alapján , de akkor ez nem futott at rajtam .


#2 , én nem vagyok ennek a megpróbálom leütni dolognak a híve, pedig én magam se vagyok felos, segítettem már balesetben ( halálos ) stb , de itt konkrétan hülyeség lett volna kiszállni . Konkrétan agresszív volt. Szemtanúja voltunk ugyan így keselesnek is, és bocs, de nem mertünk odamenni, inkább segítséget kertünk. Sajnos vannak ilyen szituk, itt a kiszállást én eleve elvetettem.


Azt már bánom, hogy nem hívtam a 112-t . De akkor ott, örültem, hogy túl jutottunk ezen.

2022. dec. 28. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!