Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én utálom apámat…hogy érjem...

Én utálom apámat…hogy érjem el hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Okés mindent megvett nekem kiskoromban…a mai napig sok mindenben segít sok mindenhez ért.


De érzelmileg semmit nem adott…az anyámmal is úgy beszél mint egy darab szarral (úgy alapból mindenkivel)…nagykepű..egyszer meg is vertem mert bántani akarta anyámat (de ez már régen volt)


Van még 2 testvérem akik ő miatta már el költöztek Hollandiába. Én még mindig itthon élek…van munkám de folyton le kezel, ő azt hiszi mindenkinèl jobb amúgy…drog függő vagyok amit ő is tud, de semmiben még egy szép szóban sem tud segíteni..minden anyamra hárul mert egy csekket nem tud feladni ilyesmi.


Néha elhív hogy menjek vele horgászni vagy szereljek vele kocsit (hát max egy évben egyszer benne vagyok) de amúgy már nem is beszélek vele..meg a munkahelyén is elmond engem mindennek…tudom mert vissza hallom.


Tehát ha ő nem szól hozzám akkor én egy hétig nem is akarom, nem szeretem őt…jobb lenne ha én is fognám magam és itt hagynám ? Amúgy anyám is el akar tőle menni, de mindig azzal jön hogy csak azért van vele mert én még itthon vagyok 19 f


2023. márc. 15. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak bántalmazó szülők, neked ilyen jutott. A drog nem megoldás, de az elmondottak alapján érthető. Menjetek el anyáddal ketten és gyógyuljatok meg ebből. Keressetek pszichológust, van ebből kiút, és ketten sokkal könnyebb, mint egyedül.
2023. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy szülőkön élősködő drogos vagy, és nagyobb tisztelet vársz el, mire föl pontosan? Állj a saját lábadra.
2023. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!