Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom a helyem igazán...

Nem találom a helyem igazán semmilyen téren, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó helyre írtam, ez esetben elnézést. Alapvetően lekopogom, nincs baj az életemben, de igazán sem a magánéletben, sem a munkámban nem érzem úgy, hogy nagyon a helyemen lennék. Kilátástalan az is, hogy valaha lakást vegyek, meg egyébként szívesen kipróbálnám magam külföldön is de egyedül nem is tudom, hogy kéne nekiállni intézni.. Nem igazán tudom, mit kellene tennem. Az sem vigasztal, hogy attól is félek, kifutok a családalapításból is, 27 leszek nemsokára (nő). Próbálok fejlődni, most fejeztem be a jogsit, szeretnék tanfolyamokat csinálni amik a munkámhoz kapcsolódnak de ezek mind ilyen átmeneti figyelemelterelések😅

Ti voltatok már így? Mi lett a megoldás végül?



2023. márc. 16. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

25 vagyok, tervezgetem a jövőm, de egyre inkább külföldön. Engem teljesen kiábrándított az elmúlt 3 év, egyetemmel is addig csúsztam hogy csak most tudom befejezni a BSC-t, pedig ösztöndíjas voltam, TDK helyezett. Msc-re fogok menni, de dolgoznom is kell, jogsit nekem is le kéne tennem.

Ha részletezném szerintem elég komoly terveim vannak, de ettől függetlenül kilátástalannak érzem a jövőm.

Én a következő 3 évben tervezem kialakítani amit szeretnék.

2023. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan így vagyok, 23 évesen, tavaly lediplomáztam, majd elkezdtem fő állásban dolgozni (pénzügy), mellette levelezőn a mestert csinálni, de mostanra ott hagytam a mestert, mert egyszerűen nem érdekel, a munkám szintúgy nem motivál.


Teljesen más területen képzelném el az életem, de viszont azzal már elkéstem, hogy elkezdjek egy jelen esetemben orvosit..., így nem tudom mihez kezdjek magammal, abszolút nincsenek céljaim, tudom, hogy soha nem fogok annyit keresni, hogy tudjak lakást venni stb., a pár keresésben sem vagyok túl sikeres, így nagyon monotonan egyedül telnek a napjaim..

2023. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én olvastam sokat utána mostanában, hogy EU - n belül hogyan érdemes elkezdeni intézni a költözést de úgy érzem total hülye vagyok ehhez. Egészségügyi diplomám van, de a honosítás meg kész Canossa-járás nem tudom, hogy sikerül másoknak (Ausztriában dolgozó kollégákkal beszéltem róla, többi országban még nem néztem ennyire részletesen utána).

Egyszerűen úgy érzem egyedül kevés vagyok mindenhez kb.... :(

2023. márc. 16. 09:07
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Én azt se tudom merre induljak. Csak azt tudom hogy most nem jó, de merre tanuljak, mit csináljak fogalmam sincs. Semmi sem annyira szerelem vagy akár csak egy logikus egyenes út a sikerhez.
2023. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én 31 vagyok, de most se vagyok igazán motivált, meg nem igazán találom a helyemet ebben a nagyon rossz légkörű országban. Egy jó párszor nekem is megfordult már a fejemben egy másik ország, ahol szerencsét lehetne próbálni, de sose találtam senkit se, akit érdekelne a dolog. Én úgy látom, hogy ezen az országon csak a csoda segíthet.
2023. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Kellene nektek egy "applikáció"..a modern társadalom, ami megmondja, mit tegyetek életetekkel..., hogy kaphat diplomát-életet így valaki???

Ezen esetekre mondható, hogy jó dolgukban már a budit se találják meg és csak rogyva vacillálnak a parkban, melyik bokorba guggoljanak végül, pedig otthon a lakásban a wc:D


Tedd azt, ami érdekel, csináld azt, amiben örömöd leled és ezt nem a hely fogja megadni...mehetsz te Kínába is királynőnek, ha a kötelező ruhaviseletet, etikettet nem bírod..., de lehet a helyi plázában ragyognál.

Önismeret fejlesztése...nehéz volt mi? :DDD

2023. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy valakinek nincsenek céljai, ugyan olyan funkcionáló ember, mint akinek vannak #6-os, nem arról van szó, hogy valaki életképtelen...
2023. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

7

Ja, csak eltököli életét, mert buta rájönni, mit akar...pedig csak önismeret fejlesztése, de látom ennek felfogása se lesz egyszerű:DDD

2023. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Jó, hogy önismeret fejlesztés az oké.


De most gondolj bele, ha tudod mit szeretnél csinálni, viszont azokból a dolgokból nem élsz meg vagy nem tudnád véghez vinni, mert nincs olyan háttered stb., azért tudják hátráltatni az embert és késztetik arra, hogy valami mást találjon magának, ami nem könnyű.

2023. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg kell alkudni az életben...az se megy???
2023. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!