Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom a helyem igazán...

Nem találom a helyem igazán semmilyen téren, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó helyre írtam, ez esetben elnézést. Alapvetően lekopogom, nincs baj az életemben, de igazán sem a magánéletben, sem a munkámban nem érzem úgy, hogy nagyon a helyemen lennék. Kilátástalan az is, hogy valaha lakást vegyek, meg egyébként szívesen kipróbálnám magam külföldön is de egyedül nem is tudom, hogy kéne nekiállni intézni.. Nem igazán tudom, mit kellene tennem. Az sem vigasztal, hogy attól is félek, kifutok a családalapításból is, 27 leszek nemsokára (nő). Próbálok fejlődni, most fejeztem be a jogsit, szeretnék tanfolyamokat csinálni amik a munkámhoz kapcsolódnak de ezek mind ilyen átmeneti figyelemelterelések😅

Ti voltatok már így? Mi lett a megoldás végül?



2023. márc. 16. 08:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális kommenteket, te meg aki ítélkezel ismeretlen emberek felett, szintén gyakorolhatnád még az önfejlesztést.
2023. márc. 16. 13:48
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Ajánlom mindenkinek, hogy olvasson utána, hogy mi az a kapunyitási pánik. Engem is érint sajnos, habár még hallgató vagyok, de ezt úgyis csak az fogja megérteni, aki ezen megy keresztül és megtapasztalja.

Ez kb olyan, mintha én, mint autószereléshez mit sem értő ember elkezdenék pattogni az autószerelőnek, hogy márpedig azt a kipufogót egy 1/2 analfabéta is meg tudja szerelni, holott még én magam sem tudnám.

Vissza a kapunyitási pánikhoz! Létező probléma, sokakat érint, viszont nagyon sokuk nem szeret beszélni róla, mert azt hiszik, hogy egyedül vannak a gondjaikkal, pedig ha tudnák, hogy hányan érzünk hasonlóan, mint ők….

2023. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki komplett hül_e, azon a diploma sem segít...
2023. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne külföldön keresgélj, hanem itthon. A legfontosabb, hogy olyan munkát végezz, amit szeretsz, utána már csak egy jó partnert, férjet kell találni. Addig lehet otthon is élni. 27 év még nem olyan sok, még van 10 éved a családalapításig.
2023. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
70%
Ki kell ábrándítsalak, kérdező. Olyan, hogy a te helyed, nem létezik. Vagy bele tudsz simulni az adott helyzet öntőformájába, és akkor a helyeden érzed magad, vagy nem.
2023. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, hasonló helyzetben vagyok. 27 évesen sosem volt párkapcsolatom, holott körülöttem szinte minden velem egyidős kolléganő vagy házas, vagy nagyon komoly kapcsolatban él, kivéve, aki nem akar, mert bevallottan aszex, egy másik meg azért nem talál valakit, mert konzervatív keresztény és senki se felel meg az elvárásainak.


Én örököltem egy lakást, viszony a jogosítvány az nem sikerült, nem hiszem, hogy akarok még egyszer pénzt tenni ebbe. :/ Anélkül viszont bármilyen munkát nem lehet kapni, főleg nem külföldön

Az a baj, hogy a nyitási képességet sem érzem, hogy beengedjek valakit az életembe. Hiába jó fej valaki, vagy vonz fizikailag, olyan hibáik vannak, amiket én nem akarok véteni, teljesen távol áll tőlem, pedig a hibáival együtt kell szeretni valakit.


Nem tudom, hogy kezeljem, ha valaki annyira szegény körülmények közt nőtt fel, hogy kb. A konyhakövön aludt. Teljesen más háttér, pedig becsülöm, ha valaki ebből kijön. Sosem cigiztem, drogoztam, ezt sem tudom tolerálni. Meg azt sem; ha azzal menőzik valaki, hány csajt vitt ágyba, hihetetlen perverz emberek vannak. Próbálkozott nálam autista gyanús, hiperaktív ember is. Én ezzel nem tudok mit kezdeni.

2023. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!