Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni ha 30-as...

Mit lehet tenni ha 30-as éveim közepénél járó férfiként azt érzem hogy sehol nem találom a helyem a világban, semmilyen közösségben és senki társaságában?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok és életem nagy részét is egyedül éltem le. Nem igazán találok semmi motiválót az életemben, igaz ez amiatt is van így mert most is a szüleimmel lakom, nincsenek barátaim, nincs barátnőm, családom és anyagilag is rosszul állok. Próbálok ezen változtatni de már ez sem nagyon tud motiválni az életben. Nehezen tudok másokat közel engedni magamhoz, nehezen nyílok meg idegenek előtt mivel mindig is introvertált személyiség voltam.

Ha igazán őszinte akarok lenni csak azért élek mert még nem haltam meg. Tudom sokan mondanák hogy keressek fel egy szakembert de nem igazán tudnék neki megnyílni és beszélni neki a személyesebb dolgaimról, illetve ha tudnék is, anyagilag sem engedhetném meg magamnak hogy pszichológushoz vagy pszichiáterhez járjak.


Előre is köszönöm ha elolvastad.



2021. febr. 6. 00:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Majdnem elkezdtem normális választ írni mikor megláttam a kategóriát😂
2021. febr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%

Nő ügyre egy javaslat: Menj fel egy neves társkeresőre és ismerkedj. Rakj fel magadról olyan fotót, amin valóban te vagy, ami őszinte. Lehet, hogy sok nő nem fog írni, mert ott a nagy részük a gazdag pasikat keresi, de van kivétel.


Az introvertált személyiségének te tudsz változtatni egyedül. Miért vagy az? Mi az oka? Félsz, hogy nem lennél szimpatikus annak, akivel beszélgetésbe elegyedsz?


Mi a munkád? Nem tudsz esetleg váltani olyanra, ahol jobban fizetnek? Sok helyre jelentkezz, járj el az interjúkra ha behívnak, adj meg normális bérigényt, hátha lesz valaki, aki megadása. Próba szerencse

2021. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Jav: neves= netes
2021. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Ja és ezt miért ezo témakörbe tetted be?
2021. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Reinkarnáció, karma miatt gondoltam ide, de átrakom majd az Emberek kategóriába.

2021. febr. 6. 01:14
 6/31 anonim ***** válasza:
5%
Életkozepi válság. Olvass utána a neten.
2021. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Viszont nem gondolnám életközépi válságnak mivel nem mostanában vagy az elmúlt években keletkezett, hanem egész életemben ezt éreztem csak mostanra kezdtem el jobban belefáradni lelkileg ebbe az egészbe.

2021. febr. 6. 01:30
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Epp ezért. Ennek is megvan a csúcspontja.
2021. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"Az életközépi válság olyan állapot, ami a középkorral járó változások nyomán alakul ki, és nagyjából a 30-50 éves korosztály 10%-át érinti."


Ahogy említettem ez az érzet bennem gyerekkor óta megvan csak akkor még nem foglalkoztam vele és nem figyeltem annyira rá illetőleg nem tudatosult bennem annyira mint most. Továbbá akkoriban el is nyomtam magamban többek között számítógépes játékokkal.

2021. febr. 6. 01:36
 10/31 anonim ***** válasza:
19%

A Föld egy csapda.

Úgy is be lehet esni ide, hogy nem ide készültél, csak el akartál utazni a Naprendszer mellett, de beleléptél egy csapdába és az berántott.

Ezért nincsen közöd ehhez az egészhez, mert tényleg nincsen közöd, de a földalattiak így is fogdosnak lelkeket.

2021. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!