Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szeretek színészkedni,é...

Nagyon szeretek színészkedni,és bármilyen élethelyzetet el tudok játszani, és az a baj,hogy a páromat is be tudom csapni. Ha szorult helyzetben vagyok, vagy el akarok érni valamit/figyelemre vágyom előveszem valamelyik arcom a tarsolyból.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokféle arcot fel tudok venni, bármikor sírva tudok fakadni,hogy meghassak másokat,sőt rosszulléteket is tökéletesen tudok imitálni,úgy hogy mindenki beveszi körülöttem, már vagy 5-6 éve. Viszont, érzem,hogy ez nem helyes, és nem tehetek így tönkre másokat, de sokszor a helyzet miatt jön ez az úgymond védekező mechanizmus,ha ki akarok bújni valamilyen helyzet elől.Otthon nem bántak túl jól velem, talán ezért is alakulhatott ez ki bennem. Mit tegyek ellene?Ez rossz,vagy előnyös tulajdonság?28/n
2023. márc. 17. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Jobb lenne, ha inkább karrierben használnád ezt a tudásodatő az előrejutásra.


Amíg pedig nem derül ki a hazugságod, hogy csak megjátszod magad, addig másoknam nem lesz gondja veled... neked kell csak elszámolnod a bűntudatoddal. Ha neked ezek beleférnek, hasznosak, akkor úgysem mi fogunk megakadályozni, hogy folytasd a hazugságaidat.

2023. márc. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Pszichológus.
2023. márc. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dokihoz menni ezzel.
2023. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Azért 28 évesen azt hinné az ember, több esze van egy felnőtt nőnek...
2023. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem előnyös manapság, olyan mint egy túlélési ösztön. Rengeteg kellemetlenséget ki lehet ezzel kerülni és mint írtad önvédelemre is jó.
2023. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!