Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik elmennek jósoltatni,...

Akik elmennek jósoltatni, azok általában hiszékeny emberek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igen.
2023. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is. Én mindig abban hittem hogy a saját életem ura vagyok. Tudom hogy vannak olyan dolgok amikre nem tudok befolyással lenni, de ilyen nincs hogy valaki megmondja hogy mi történik majd velem. Senki sem tudhatja, és vesz az élet bizonyos fordulatokat néha, de azért nyilván ha egy embernek van egy célja És halad valami felé akkor tudja hogy előbb utóbb össze fog jönni is AZ fog vele történni...
2023. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Általában igen.
2023. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Sokkal jobb hely lenne ez a világ, ha elfogadnánk végre a vallások mögött lévő faktorokat (pszichológia, neveltetés, kultúra, stb.) és ezek alapján megértenénk, hogy valaki vallása (ide tartozik a spiritualitás is, aminek része a jóslás) nem teszi őt hülyévé, agresszívvá, primitívvé, vagy hasonlóvá.
2023. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem biztos, hogy az IQ szintjükkel van baj. Lehet, hogy ugyanúgy átlagos szintű, mint sokaknak. Úgyhogy én butának végül is nem nevezem őket. Csak naivnak, de lehet, hogy csak szimplán kíváncsiak, és ezért próbálják ki. Az is lehet, hogy reményvesztettek, nem akarják azt, hogy az legyen, hogy nem próbáltak meg mindent a megoldás érdekében, úgyhogy azért mentek el jósnőhöz, aki hátha tanácsot is ad. Ez akkor már inkább pszichológia.


Nagyon nem ugyanaz, mintha valaki tényleg szellemi fogyatékos.


(Sosem voltam még jósnőnél, szóval nem azért nem nevezem őket hülyének.)

2023. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

4-es!

Szerinted az esetek hány százalékában ezért mennek jósoltatni? Szerintem 0.1-0.5 között.

2023. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
82%
Inkább kétségbeesettek.
2023. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Több embert ismerek, akik nem buták, mégis elmentek jósoltatni. Inkább azt mondanám, hogy olyan helyzetben lévő emberek, akik megrendültek lelkileg és már minden szalmaszálba kapaszkodnának akkor is, ha az a józan észen túlmutat. Pl. a kamu csodagyógyszereket is így lehet eladni súlyos betegeknek.
2023. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában igen.Még ha annyira el is van keseredve,hogy nem tudja a választ bizonyos fontos kérdésekre az életében,akkor majd például egy másik ember meg fogja tudni adni a választ őhelyette? Tehát nem igazán gondolkozik ésszerűen az,aki elmegy egy jóshoz,és még fizet is érte jó pár ezer forintot,hogy az majd megmondja a jövőjét.
2023. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!