Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak azért mert valaki gyerek,...

Csak azért mert valaki gyerek, már sokkal többet ér az élete, mindene, mint egy felnőtt emberè?

Figyelt kérdés

Szánalmas, hogyha mondjuk meghal egy család(híradóba láttam anno) a többi levan sz*rva, egyből azt emelik ki, hogy KÖZTÜK 2 GYEREK is volt. Nevetséges, mintha bárki élete is többet érne a másiktól...vagy például egyik ismerősömnek rossz a házassága, szenved benne, és a sok agymosott barom rokon leakarja beszélni a válásról, mert jaj mi lesz a gyerMekekkel.. Ez olyan mérhetetlenül dühítő.. Az anya lelkivilága ki a francot érdekel? Rajtam kívül...


Mindenki ekkora hülye, hogy csak a gyerek számít és senki más?


2023. márc. 18. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Halálesetnél azért emelik ki a gyerekeket, mert ők nem éltek annyit, mint egy felnőtt.

Azért egy 60 évet élt felnőttet, aki már sok mindent megtapasztalt, nem sajnálnak annyira, kint mondjuk egy 5 éves kislányt, aki alig élt még valamit. Gondolom ez az oka:)

Az anyukás esetnél meg az a baj, hogy a gyerek ki van szolgáltatva, neki nem volt választása, hogy kik legyenek a szülei, nem is tud semmit csinálni nélkülük. Ezért sajnálják gondolom jobban.

Bár én pont úgy gondolom, hogy jobb, ha a szülők elválnak, a gyerekek sem sérülnek annyira, mintha állandóan a veszekedést hallgatnák.

2023. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
55%
mert az ember így működik, óvná a gyereket. a felnőttek jobban tudják kezelni a válást pl
2023. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert a gyerek még nem bontakozott ki, ahogy egyik tanárom mondta, lehet morbid, de gyereket elveszteni jobb csecsemő korban mintha már 3-4 éves lenne.
2023. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ennek fajfenntartó okai vannak. A gyerekek még nem önállóak, szükségük van rá hogy vigyázzunk rájuk, és gondoskodjunk róluk. Viszont ha nincs fokozott mértékű empátiánk feléjük, akkor ezt nem fogjuk megtenni, mert egy felnőttel sem tennénk meg, így meghalnának az utódok. Emiatt van, hogy a gyerekekkel jobban foglalkozunk, mint a felnőttekkel.
2023. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, a 90 éves rokont meg lepasszoljuk, meg haljon már meg kell az örökség rendbe van?
2023. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem önálló, a felnőttektől függ.
2023. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
A malacot is sajnálod, mégis megeszed a szalonnáját.
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Én mindig fordítva gondoltam. Egy 60 éves több embert ismer, több embert érint a halála, mint egy 3 évesé. Az kb csak a család.


Ugyanígy semmi értelme annak, hogy a gyerek maradjon meg, hisz nem önellátó, előbb-utóbb ő is meghal.

2023. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk az is tény, hogyha egy kisgyerek meghal abba bele őrülhet a család, viszont egy 80 évest azért el tudnak engedni már.
2023. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
8. Ön az őserdő közt él?
2023. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!