Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy "gáz",...

Miért érzem úgy, hogy "gáz", ha szeretek valakit, vagy tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban elmagyarázni, de úgy érzem le kell tagadnom, még ha én magam tudom is, hogy mit érzek. Nem szeretem az érzelmeimet kimutatni. Mintha lenne bennem egy "stop" gomb. Nem szeretném, hogy családtagjaim bármit is tudjanak, arról hogy kit kedvelek. Ha netán valami infót mégis elmondok nekik, azt utólag megbánom. Egyedül legjobb barátnőmnek beszélek néha az érzéseimről.


Mi okozhatja ezt?

(Lány vagyok)


2023. márc. 20. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Wow

Én is ilyen vagyok

Bármikor felhozzák családtagok ezt a témát csak mosolygok rajta. Szerintem azert mert ők sem tudják felnőttesen kezelni a dolgot, nem tudják természetesnek venni ha tetszik valaki és nagy ügyenek tartják ahelyett hogy azt mondanák: ok, örülök es tovabblépünk

2023. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és igazat adok az #1-nek.
2023. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önmagában nem érzed "gáznak", csak a szüleid előtt valamiért. Pedig ennek természetesenek kellene lennie, hogy ilyen témáról is teljesen őszintén lehessen beszélni a szülőkkel.
2023. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mindig kinevettek, komolytalannak vették, cukkoltak vele, erőltettek rád dolgokat. Nem figyeltek rád gyerekkorodban, nem érdekelte őket mi van veled vagy amikor megnyíltál, negatívan reagáltak. Vagy nem meghallgattak, hanem beleszóltak talán az életedbe? A te szüleid, neked kell ezeket tudnod és érezned a miértjét.
2023. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi családunkban semmi jelét sem adta anyám és a szülei sem, hogy létezik szexualitás. Ezért úgy tanultam meg, hogy ez abnormális, el kell rejtenem az ilyen késztetéseimet. Azóta is gond a párkapcsolataimban. Lehet, nálad is volt valami ilyen.
2023. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!