Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy veszik az emberek a...

Hogy veszik az emberek a bátorságot ?

Figyelt kérdés

Tegnap bejött két vendég és az egyik beszólt, hogy mindjárt össze esek.


A 2.pedig elkezdi: ilyen sokáig tart felvenni a rendelést?


Nem is értem. Az emberek hogyan veszik a bátorságot, hogy így beszéljenek màsokkal?


Főleg olyannal akitől elvileg a kaját kapják. Plusz azt le se szarják, milyen sebet okoznak a másiknak.


Ekkora bunkókat mint amekkorák ebben az országban vannak.


Nem lehetne kiírni, hogy jogunkban áll megtagadni a kiszolgálást?



#magyar #undor #Frusztràltak
2023. márc. 20. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
E miatt nem áll jogodban megtagadni a kiszolgálást. Minden munkahely ilyen, ahol emberekkel kerülsz kapcsolatban. Sokan így élik ki, hogy ilyenkor ők a valakik.
2023. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom. :(.

Ensem ertettem sosem hogy lehet valaki ilyen bunko. Tapasztaltam enis mar etteremben, igaz szinten vendeg voltam de hallottam ahogy mas vendeg kotekedik a pincerrel. Szerintem ezek az emberek boldogtalanok, elegedetlenek es igy engedik ki

2023. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, csicska vagy. Bunkók, nem vitás.
2023. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Hiába írod ki, ezek nem olvasnak el semmit :D


Egyébként ahol én dolgoztam, ott egy ilyen után simán közöltük velük, hogy taka van kifelé. Írjon panaszt, verje a nyálát Google értékelésekben, pont leszartuk, vendégből mindig sok volt, dolgozóból meg mindig kevés, szóval nem volt kérdés, melyiket fontosabb megtartani.

2023. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valszeg nem étteremben dolgozol ügyvéd orvosok körében.

Vagy megszoksz vagy megszöksz

2023. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj mosolyogni és nem magadra venni! Azt tartsd szem előtt, hogy az ilyen embereknek baromi sz@r életük van a valóságban, ezért ilyen helyeken élik ki magukat. Gyáva, meghunyászkodó, papucs, sz@rok.

Kereskedelem ugyanez..

2023. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
NEM, baszdki, az ilyenekre nem mosolygunk, még gyorséttermi egyenruhában sem. A mosolyt a kedves, normális vendégek érdemlik. Az ilyeneknek az abszolút minimum jut (ha már ki nem zavarhatod őket), és minden egyes tételt, amit berendelnek, külön-külön, teljes áron kell felütni. KFC-ben dolgozol, és az illető kér egy Grander menüt, plusz egy káposztasalit? Oké, Grander szendvics külön, burgonya külön, üccsi külön, kápsali külön. Ezt SEMMI NEM TILTJA. Ha ki nem küldheted őket, akkor legalább ott basszál ki velük, ahol tudsz.
2023. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#7 igen, hogyne. És ha történetesen erre rájön, akkor az icikepicike fejedet úgy belerántja az asztalba, hogy "arrólkodul" az a töketlen, csaló f@szd!

Mosolyogj, mert ha mosolyt lát, akkor rájön hogy nem süllyedsz le az ő tajparaszt szintjére. Mosolyogsz, mert rájön, hogy sz@rra se megy a bunkó stílusával, felhúzni, megalázni nem tud, és abbahagyja. Viszont ha látja hogy felhúz, annál inkább csinálja... Még legközelebb is 😁

2023. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, az a helyzet, hogy nem. Ha belerántja a történetesen bucinagyra nőtt fejem fejem az asztalba, akkor rendőrt hívunk. De a szóban forgók annyira ostobák (bízz bennem - töbnyire én találkoztam velük, és tényleg annyira földhözragadt buta emberek), hogy az életben nem esik le nekik.

Bunkókra meg sosem mosolyogtunk, kizavartuk őket a gyászba, ha agresszívak voltak, akkor MI hívtunk rendőrt RÁJUK.

2023. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A mosollyal meg soha nem mentem semmire, szóval azt csak a normális embereknek tartogatom, köszike <3
2023. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!