Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy veszik az emberek a...

Hogy veszik az emberek a bátorságot ?

Figyelt kérdés

Tegnap bejött két vendég és az egyik beszólt, hogy mindjárt össze esek.


A 2.pedig elkezdi: ilyen sokáig tart felvenni a rendelést?


Nem is értem. Az emberek hogyan veszik a bátorságot, hogy így beszéljenek màsokkal?


Főleg olyannal akitől elvileg a kaját kapják. Plusz azt le se szarják, milyen sebet okoznak a másiknak.


Ekkora bunkókat mint amekkorák ebben az országban vannak.


Nem lehetne kiírni, hogy jogunkban áll megtagadni a kiszolgálást?



#magyar #undor #Frusztràltak
2023. márc. 20. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehetne kiírni, hogy jogunkban áll megtagadni a kiszolgálást?"


Nem lenne rossz ötlet,csak nem tudom,ezt engedné-e a törvény.Meg a tulajnak is partnernek kell lennie benne.Ha csak azt mondja,hogy mosolyogj,és végezd a munkád,akkor nyilván nem működik a dolog.

2023. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Dohányboltban, sima boltban ki van írva, hogy 18 éven aluliakat dohánytermékkel, alkohollal nem szolgálnak ki. Ez objektív, lehet ellenőrizni, vagy elmúlt az illető 18, vagy nem.

Egy csomó kocsmában, étteremben viszont láttam azt kiírva, hogy ittas embert alkohollal nem szolgálnak ki. Na ez pl. teljesen szubjektív, illetve emberfüggő. Van, aki teljesen normálisan tud viselkedni az alkoholmérgezés kapujában is, és nem látszik rajta, hogy részeg, van, aki egyszerűen nem a balhés fajta, és ezért nem látszik rajta, mennyire van beqrva.

Ennyi erővel simán ki lehetne írni, hogy ha bunkó a vendég, akkor nem szolgálják ki. Pár dohányboltban láttam is ilyen passzív-agresszív kiírásokat, hogy a vásárlás köszönéssel kezdődik, meg ha fontos hívásod van, nem fog zavarni az eladó.

2023. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es

Amikről írsz,az nem ugyanaz,mint egy éttermi szituáció.Gondold végig;ha nem szolgálják ki,elkezdhet hőbörögni,hogy neki jár,nem megy ki,mert asztalt foglaltatott,joga van ott lenni.Ki fogja kidobni? Rendőrt lehet hívni,aztán kérdés,mit kezdenek azzal,hogy a vendég egy büdös bunkó.Mert ugye ez a szituáció alapja,amit a rendőrnek el kell mondani.

2023. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az egész orbáni politika is arra épít, hogy a magyarok többsége nem túl okos, de legalább neveletlen és nem ismer semmilyen határt.

Múltkor az Aldiban csak az összes kasszára volt kiírva, hogy nem lehet kártyával fizetni, és még a bolt elé is + bemondták a kasszások. A többség így se fogta fel, de legalább hangosan méltatlankodott fizetésnél, ez van. A magyar átlagember egy beképzelt proli.

2023. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12, étteremben - is - dolgoztam, ilyenkor viszonylag rövid idő alatt (5-10 perc) rájönnek, hogy nem kapják meg, amit akartak, és maguktól távoznak sűrű szitkozódások közepette. Nyilván egy mischellin csillagos étteremben, ahol fontos az, hogy a többi vendég ne lásson botrányt, nem vállalható helyzet ez, de a siófoki Napfény Terasz étteremben még simán, még élvezi is a műsort a többi ember.

Egyébként ha bejön egy ténylegesen romboló, tajtékzó részeg csürhe, azt is a személyzetnek kell kidobnia, mielőtt kárt tesznek a berendezésben, vagy bárkiben. Meglepődnél, milyen meggyőzőek tudnak lenni 60 kilós felszolgálók.

2023. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!