Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy írjanak sokan a szülinapo...

Hogy írjanak sokan a szülinapomra fb-n? Nem mintha az lenne a fontos, de csak páran köszöntenekfel, de én szinte mindenkit és nagyon sok emberrel is jóban vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés. Nem vall rám, sőt még engem is meglep.

2018. aug. 12. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokan akkor írhatnak neked szülinapi köszöntőt, ha sok az ismerősöd (akik közt lehet külföldi is, sokan ők is írogatnak köszöntést), plusz, HA nyilvánossá van téve a szülinapi dátumod. Mert ha senki nem láthatja, akkor a Face sem jelzi az ismerőseidnek az eseményt! Sőt: maga a Facebook is csinál neked szülinapi videót. :)

2018. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZoltanAnglia válasza:
Ha sok emberrel joba vah=gy, az leginkb azr=t jelenti, hogy nincs egy baratod sem, hanem ilyen frlszines hulyesegekbol merulnek ki a kapcsolataid.
2018. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!