Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagos nem ismert embert...

Egy átlagos nem ismert embert is sokan felköszönthetnek születésnapján?Ő is kaphat sok szeretet ismeretlenek től?

Figyelt kérdés
Még csak 1 órája tette ki az FTC kézilabda honlapja hogy ma van Márton Gréta születésnapja de már most sokan írtak neki,sokan felköszöntötték.Nem sajnálom tőle,mert kedves lány, intelligens is.Vajon ismeretlen fiúként még én is kaphatok ennyi szeretetet?Vagy ahhoz ismertnek kéne lennem?

2021. okt. 3. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem fognak csak úgy. Persze lesz aki felköszönt majd mert csak. De te nem vagy ismert így a döntő többség még csak le sem fog szarni. Pont úgy mint engem, és a következő két válaszolót is.
2021. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ennek köze nincs a szeretethez.
2021. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Boldog szülinapot, kérdező!

Azt tudtad, hogy a nickneved időjárást jelent lengyelül? :)

2021. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3 nekem nem ma van de köszönöm azért:)Igen,tudtam, szoktam is időjárásos kérdéseket is kiírni.
2021. okt. 3. 11:56
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam ismert embereket felköszönteni, csak mert mondjuk a munkásságuk miatt követem az oldalukat.
2021. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

engem 3 ember köszöntött fel születésnapomon. Anyu, apu meg bnőm.


Nem dőlök emiatt a síromba, akkor se dőlnék ha ők se köszöntöttek volna fel.

2021. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én meghatódnék ha születésnapomon több százan felköszöntenének.De engem csak egy páran szokták.
2021. okt. 3. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szokásom, hogy ismert embereket köszöntsek fel a szülinapjukon, még ha követem is őket/ az oldalukat.

Természetesen egy átlagos embert is felköszöntenek a szülinapján, de közel sem annyian, mint egy ismert embert.

2021. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Ismeretlent senki nem köszönt fel. Grétát felköszöntik a rajongók, mert ők ismerik. Gréta viszont nem fogja felköszönteni őket, mert nem ismeri őket. Ez nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne.
2021. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még ha nem is azért kezd el valaki sportolni,hogy szeressék,jó érzés lehet sok szeretetet,sok kedves üzenetet kapni.
2021. okt. 3. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!