Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a pénzemért szeret?

Csak a pénzemért szeret?

Figyelt kérdés

Örökségből van pénzem…persze dolgozok is. Sokáig egyedül voltam edzettem, vettem egy Porsche GT 2 csak hobbi szintre…minden képen likeolja, talalkozni akar velem mindig…szex még nem is volt de már szerelmes belém. Azért nekem is tetszik de semmi mely beszélgetés meg nem volt ami kicsit hiányzik mert egyedül érzem magam…nem csak a szex hiányzik és nem vagyok Sugar daddy de akit szeretek annak mindent megadok…szerintetek hiába a pénz meg stb ha egyedül vagyok magányosan ér ez az égész valamit ?


Amúgy egy okos nő..nekem is sok előnyöm lenne belőle de kicsit felek .30f 22l


2023. márc. 23. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem mintha szex függvénye lenne az hogy valaki szerelmes beléd vagy sem.

De az h 22 éves, nem is ismeritek gyakorlatilag egymást és elég egyértelműen mutatod hogy van pénzed, elég nagy eséllyel a kapásod egy sugarbaby.


Egy visszafogottabb életmóddal valószínűleg nem ezeket a jellegű embereket vonzanád magad köré

2023. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Vagy csak eretlen, buta. Velem is volt tobbszor is ilyen pedig nincsenek millioim. (jo.. van azert egy par, de az csendbe gyulik, nem tud rola kb senki)
2023. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kétségeid vannak, talán nem kéne a Porschédat kirakni a közösségi oldaladra.
2023. márc. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így elég nehéz megmondani,de én is óvatos lennék.Mondd neki,hogy a kocsidat el kellett adnod,mert tartozásod volt.Egy darabig nem lesz kocsi.Aztán kiderül,meddig tart a szerelem...
2023. márc. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy kamu a kérdés, de azért leírom. :D

Ugyan mi másért “szeretne”? Tényleg ennyire hülyék már az emberek, hogy ilyen nyilvánvaló dolgokra nem jönnek rá?

2023. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

22 éves cica:DDDDDDDDDDD


Jelentsd be, hogy adósság is lett, így oda a vagyon, a porsche fotó mellé tedd a buszjegyet, mint "cseréltem"...lássuk, kellesz e még neki:DDD


Amúgy, ha csak autóval van puntimágnesed, mit vársz....ez van neked:D

2023. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!