Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges az, hogy lakásvásár...

Lehetséges az, hogy lakásvásárlás során az eladó lelépjen a pénzemmel? Én meg pereskedhetek évekig a pénzemért, amit vagy megkapok, vagy nem..? Van egy lakás, de elég furcsa az eladó, nem tudom bele merjek e vágni.

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleg sok csalo van, ugyved, bank stb-vel legyel felszereleve ha belefogsz.


Ja es ami kotelezo! Ha valami tul szep hogy igaz legyen, az valoszinuleg kamu.

2021. jan. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag ügyvéd előtt adj át akár foglalót, akár előleget az eladónak!

Egy ügyvéd ismeri a buktatókat, éppen ezért olyan szerződést fog kötni, hogy egyik fél se tudjon a másik kárára bármit csinálni. Még nem láttam olyat, hogy ilyen módon egyik ki tudjon szúrni a másikkal.


Ha csak kettőtök ír egy átvételi elismervényt a foglalóról, előlegről, hogy majd holnapután mentek az ügyvédhez szerződni, na az ott már necces!!!!

2021. jan. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fsms ***** válasza:
100%
A megoldás az ügyvédi létet . Az ügyvédnek adod a pénzt az eladó akkor kapja meg ha teljesített.
2021. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Ne vágj bele.

Sok hónapig tartott nekem az ingatlanvásárlás, nagyon sok tapasztalatot gyűjtöttem, főleg rosszakat. Aki az elején már furcsa az biztos hogy átver vagy át akar verni. Nagyon sok a gyenge, rossz jellem az ingatlanpiacon, bűnözőkből, trükközőkből is sajnos van elég.

Csakis valami tök jámbor állampolgártól vegyél, minden gyanús elemet messziről kerülj. Aki csak egyszer is hazudik, hiteget, vagy téged hazugsággal gyanúsít (magából indul ki) azt hagyd ott azonnal. Rengeteg ingatlan van most a piacon, van miből válogatni, és az eladó valamint az ingatlanos (ha van) személye is nagyon fontos. Ingatlanosok között is van bőven furcsa, gyanús alak.

Sajnos kitanultam az emberi jellemet ez alatt az időszak alatt, nagy csalódás volt.

2021. jan. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!