Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne aludjak el? (Többi...

Hogyan ne aludjak el? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mit tegyek az ellen hogyha csörög az ébresztő akkor ne aludjak vissza? Már 2 éve hajnalban járok iskolába és amikor 3:30-kor megcsörren az ébresztő mindig úgy vagyok vele hogy "még 5 perc" aztán felkelek egy órával később és realizálom hogy elkédstem ismét. Minden este elhatározom hogy amint megcsörren az ébresztő nem alszom vissza hanem felkelek de amikor eljön a hajnal valamiért mégis visszaalszom. Hiába lefekszem este időben hogy meg legyen a 6-7 óra alvás valamiért mégis ez van. Nem tudom hogy vele járója-e az hogy az iskolához nincs sok motívációm, bár ezzel rengeteg diák így van. Kezdem aggódni mert mi lesz ha dolgozni fogok, az egy dolog hogy a suliban "elnézik", de munkahelyen nem igazán fogják.

Az ötleteket és segítségeket előre is köszönöm! :)



2023. márc. 25. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Lol, te legalább felkelsz rá, és nem alszod az igazak álmát, miközben légvédelmi sziréna bömböl a fejed mellett két centire.

Egyébként de, elnézik munkahelyen. Én legalább is úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy olyan munkát választottam, ahol több műszakban lehet jönni, és megbeszéltem velük, hogy este, éjjel bármeddig maradok, viszont reggel kilenc előttre ne írjanak be. Működik, még sosem késtem, és meglepő, mennyivel lelkesebben és jobban végzem a dolgom, ha nem úgy megyek be, mint egy zombi. Vannak, akik meg az éjszakázást nem bírják, vagy délután szeretnének szabadidőt, ők hajnalra kérték magukat, szóval így még ki is van egyenlítve a dolog úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

2023. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem feltétlen a te hibád, 3:30-kor kelni embertelen.....
2023. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!